Czy niedługo powstanie kolejna część „Ataku pomidorów zabójców”?

Sergiusz Kurczuk
19.07.2018 13:10
Atak pomidorów zabójców|undefined Fot. kadr z filmu Atak pomidorów zabójców

Na San Diego Comic Con rozpoczęła się interesująca promocja strony internetowej kultowego horroru. Czy mordercze pomidory powrócą? 

W historii kina są filmy tak złe, że aż dobre. Nadzwyczaj dużo takich tytułów można znaleźć wśród horrorów. Jednym z nich bez wątpienia jest seria „Atak pomidorów zabójców”. Tytuł nie jest żadną artystyczną metaforą, ale przedstawia sedno założeń twórców. Produkcja z 1978 roku naprawdę opowiada o zmutowanych krwiożerczych warzywach, które postanawiają odwrócić kolej rzeczy i pożerać ludzi. 

Film cieszył się tak dużą popularnością, że wkrótce powstały trzy kolejne części: „Powrót zabójczych pomidorów”, „Powrót nieustraszonych zabójców pomidorów” i „Krwiożercze pomidory atakują Francję”. Wygląda na to, że niedługo zobaczymy kolejny film o morderczych owocach popularnej rośliny uprawnej. 

„Atak pomidorów zabójców” w nowej wersji?

Jak donosi serwis Bloody Disgusting, osoby, które posiadają prawa do serii, założyły niedawno nową tajemniczą stronę internetową killertomatoes.com. Na stronie możemy dowiedzieć się jedynie, że podczas San Diego Comic Con 2018, będzie można znaleźć wyjątkowe Nasiona Destrukcji. Osoby, którym uda się odnaleźć zalążki morderczych pomidorów mogą zanieść je do stoiska Atomic Toybox i wziąć udział w castingu do „Ataku pomidorów zabójców”. Jeśli komuś nie uda się znaleźć nasion albo w ogóle nie pojawi się na tegorocznym Comic Conie, ma możliwość zgłoszenia się na przesłuchania w bardziej tradycyjny sposób - za pośrednictwem wyżej wymienionej strony.

Zwycięzcy castingu mają zostać wyłonieni do 31 października 2018 roku. Wygląda na to, że powstaje kolejny film opowiadający o morderczych warzywach. Na razie nie zdradzono żadnych szczegółów. Nie wiadomo czy nowy „Atak pomidorów zabójców” będzie kontynuacją oryginalnej serii, remakiem czy może rebootem. Musimy wykazać się cierpliwością rolnika i czekać, aż kolejne informacje dotyczące filmu zaczną kiełkować. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.