Czy wiesz, że: Rami Malek zagrał w sadze "Zmierzch"

22.11.2018 12:10
Czy wiesz, że: Rami Malek zagrał w sadze "Zmierzch" Fot. kadr z filmu

Malek niedawno zagrał Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Pojawiły się nawet głosy, że aktor może być nominowany do Oscara za swoją rolę. Jednak pewnie wśród Was są osoby, które nie wiedziały, że Rami Malek wystąpił kiedyś w "Przed świtem - część 2".

Rami Malek cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Wszystko dzięki filmowi "Bohemian Rhapsody". Mimo przeciętnych ocen ze strony krytyków, produkcja zarobiła grube miliony dolarów (jest obecnie 2. najlepiej zarabiającym filmem biograficznym w historii), a sam aktor prawdopodobnie zostanie nominowany do Oscara za występ w filmie o Freddiem Mercurym. 

Jednak zanim podziwialiśmy Maleka w roli Freddiego, mężczyzna wystąpił w takich filmach, jak "Noc w muzeum", "Battleship: Bitwa o Ziemię", "Need for Speed", czy... "Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2". Nie wierzycie? Oto jedna ze scen z jego udziałem:

Rami Malek - w jakich filmach występów?

Postać Maleka nazywa się Benjamin. Jest wampirem z Egiptu, a jego specjalną zdolnością jest kontrola nad żywiołami. Krótko mówiąc, Benji był wampirem-awatarem. Bohater jest jednym z pomocników Belli i Edwarda w walce przeciwko "wampirzym Illuminatom" zwanym Vulturi. Chłopak jest odpowiedzialny za zniszczenie pola bitwy w wizji Alice.

Jednak chyba lepszy występ Malek zanotował w "Need for Speedzie", w którym paradował po swoim biurze nagi:

Bohemian Rhapsody - recenzje Antyradio.pl

Polska premiera produkcji w reżyserii Bryana Singera i Dextera Fletchera odbyła się 2 listopada 2018 roku. Czy warto zobaczyć "Bohemian Rhapsody"? Tego dowiecie się z naszych recenzji filmu o Freddiem i Queen. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.