Czym Kapitan Marvel różni się od najpotężniejszych herosów Avengers? Zobacz nowy spot filmu "Kapitan Marvel"

Sergiusz Kurczuk
21.02.2019 11:48
Brie Larson (Kapitan Marvel)|undefined Fot. kadr z filmu Kapitan Marvel

Marvel Studios zaprezentowało nową zapowiedź filmu "Kapitan Marvel". W nadchodzącej produkcji zobaczymy debiut superbohaterki, która pomoże Avengers w walce z Thanosem. Jak prezentuje się na tle Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thora?

Fani filmów na podstawie komiksów Marvela z niecierpliwością czekają na 21. produkcję osadzoną w MCU. Mowa oczywiście o "Kapitan Marvel" - tytułu, w którym zadebiutuje zupełnie nowa superbohaterka. Dla wielu widzów był to dość duży problem, bo inni herosi Marvela są obecni na kinowych ekranach od ponad 10 lat. Twórcy wpadli jednak na pomysł, aby nowa produkcja była niejako prequelem całej marvelowskiej sagi. "Kapitan Marvel" rozgrywa się bowiem w latach 90. XX wieku. Dzięki temu z łatwością można było wprowadzić postać, nie naruszając zbytni misternie zbudowanego świata. W najnowszej zapowiedzi filmu zaprezentowano cechy wspólne między Kapitan Marvel i najpotężniejszymi członkami Avengers.

Przeczytaj także

"Kapitan Marvel" - nowa zapowiedź filmu Marvela

To, co wyróżnia bohaterkę to nie tylko fakt, że jest pierwszą heroiną, której twórcy z Marvel Studios poświęcą osobny film. Carol Danvers jest przede wszystkim niezwykle potężną kosmiczną obrończynią wszechświata, dysponującą mocami, których w MCU jeszcze nie widzieliśmy. Nie bez powodu hasło filmu brzmi: "Wyżej, dalej, szybciej, więcej". Oznacza to, że pośród tytułów Marvela pojawi się zupełnie nowa jakość. Jak prezentuje się spot "Kapitan Marvel"?

Jak widać, nową bohaterkę porównano z legendami pokroju Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thora. Pierwszy z herosów własnymi rękami przeistoczył się w superboahtera. Za genezę drugie odpowiedzialne są determinacja i kuracja Serum Superżołnierza. Trzeci urodził się jako bardzo potężna istota. Kapitan Marvel różni się jednak od swoich poprzedników. Czym dokładnie? Tego dowiemy się po seansie nadchodzącej produkcji.

"Kapitan Marvel" - kiedy premiera?

Czy Kapitan Marvel okaże się kluczem do pokonania Thanosa? Czy to ona będzie odpowiedzialna za ratunek pozostawionego na pastwę losu Tony'ego Starka? Czy dzięki Carol Avengers będą w stanie cofnąć czas i zapobiec pstryknięciu Szalonego Tytana? Na te i inne pytania odpowiedź dostaniemy już 8 marca 2019 roku, kiedy "Kapitan Marvel" wejdzie na ekrany kin.

>>Zobacz też: Kto jest kim w filmie "Kapitan Marvel"?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.