Czytelnicy Antyradio.pl wybrali najlepszy film o superbohaterach z 2017 roku [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
04.12.2017 16:44
 Czytelnicy Antyradio.pl wybrali najlepszy film o superbohaterach z 2017 roku [WYNIKI SONDY] Fot. kadry z wideo

W 2017 roku zobaczyliśmy aż sześć filmów o komiksowych superherosach, z których każdy zaskakiwał na swój sposób. Który najbardziej podobał się czytelnikom Antyradio.pl? Zobacz wynik sondy!

W piątek, 3 grudnia 2017 w ramach pierwszych, filmowych podsumowań w Antyradio.pl postanowiliśmy zapytać Was, który z filmów o superbohaterach z 2017 roku był najlepszy - najbardziej Was zachwycił, wzruszył bądź rozbawił. W wyścigu o tytuł najlepszego wzięły udział wszystkie produkcje z filmowego uniwersum Marvela (Disney), uniwersum DC (Warner Bros.) i serii X-Men (20th Century Fox), które trafiły na kinowe ekrany w 2017 roku. Głosowanie trwało do północy w niedzielę 3 grudnia 2017 roku i dziś znamy już zwycięzcę!

Najlepszym filmem superbohaterskim według czytelników Antyradio.pl okazał się „Logan” w reżyserii Jamesa Mangolda, będący przejmującą opowieścią o starzejącym się Wolverinie. Film, którym Hugh Jackman żegnał się z grupą X-Men, zyskał aż 37,32%Waszych głosów. Na zaszczytnym, drugim miejscu uplasował się „Thor: Ragnarok”, czyli pierwsza pełnoprawna komedia o Avengerze z MCU, na którą zagłosowało aż 33,18% czytelników. Trzecie i ostatnie miejsce na podium uzyskali - również komediowi - „Strażnicy Galaktyki vol. 2” z 12,4% głosów. 

Mimo sporej rzeszy fanów broniących swą piersią kiepsko przyjętej przez krytyków „Ligi sprawiedliwości”, okazało się, że film podobał się najbardziej tylko 3,02% naszych czytelników. Nieco lepiej wypadły filmy „Wonder Woman”„Spider-Man: Homecoming”, które wbrew światowym wynikom finansowym, uzyskały tylko po 6,93% Waszych głosów.

sonda wyniki Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl

Powyżej prezentujemy ostateczne wyniki sondy o filmach superbohaterskich z 2017. Czym w kolejnym roku zaskoczą nas twórcy MCU, DCEU i filmów o X-Men? Wszystko wskazuje na to, że rok 2018 przyniesie fanom komiksowych bohaterów jeszcze więcej wrażeń z podsumowującym 10 lat MCU filmem „Avengers: Infinity War” na czele, a także komedią romantyczną „Ant-Man and the Wasp”, horrorem „Nowi Mutanci”, czarną komedią „Deadpool 2”, mrocznym „X-Men: Dark Phoenix”„Aquamanem” i innymi produkcjami o komiksowych herosach.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.