Daisy Ridley: „Przekręcono moje słowa. To nie tak, że nie chcę już grać w Star Wars”

Natalia Hluzow
05.12.2017 13:30
Daisy Ridley: „Przekręcono moje słowa. To nie tak, że nie chcę już grać w Star Wars” Fot. kadr z wideo

Aktorka wcielająca się w Rey wyjaśnia swoje wcześniejsze komentarze na temat przyszłości „Gwiezdnych Wojen”.

Daisy Ridley ostatnio porządnie naraziła się fanom gwiezdnej sagi. Zapytana w wywiadzie dla Rolling Stone o przyszłość swojej bohaterki w kolejnych częściach „Star Wars”, powiedziała, że nie wiedziała, na co się pisze, dołączając do obsady i że kończy z postacią Rey po IX epizodzie. Słowa te zostały odebrane jako chęć ruszenia do przodu i odcięcia się od „Gwiezdnych wojen”. Wiele osób widziało w tym przejaw niewdzięczności względem sagi, której zawdzięcza międzynarodową karierę. Opinie te musiały dotrzeć do samej Ridley, gdyż aktorka odniosła się do nich, dementując plotkę o tym, że nie chce już grać w „Star Wars” i twierdząc, że jej słowa zostały przekręcone.

W wywiadzie dla Screen Rant powiedziała:

Byłam ciągle pytana o to, co sądzę o wykroczeniu poza [aktualną trylogię] i moją odpowiedzią było, że kiedy się na to pisałam, pisałam się na trzy filmy. Więc w mojej głowie IX epizod jest teraz pewnego rodzaju końcem. Te słowa zostały przekręcone.

Czy Ridley faktycznie została źle odebrana? Czy postanowiła wycofać się ze swoich słów, gdy zobaczyła, jaką falę wzburzenia wywołały? Tego zapewne nie dowiemy się już nigdy. Prawdą jest jednak, że kolejna trylogia „Star Wars”, którą zrealizuje Rian Johnson, nie ma mieć żadnych związków z poprzednimi filmami, więc prawdopodobnie nie będzie w niej też miejsca dla Rey. Być może bohaterka Ridley powróci pewnego dnia niczym Luke, Leia i Han Solo po 30 latach, jednak teraz podróż Rey faktycznie kończy się wraz IX epizodem

Na szczęście do jego premiery jest jeszcze daleko. Teraz wciąż czekamy jeszcze na premierę VIII epizodu, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, która odbędzie się 14 grudnia 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.