Daniel Craig jako James Bond wysiada z Astona Martina na oficjalnym nagraniu z planu "Bonda 25"

01.07.2019 12:30
Daniel Craig (Bond 25)|undefined Fot. SplashNews.com/East News

W sieci pojawiła się kolejna porcja materiałów z planu zdjęciowego 25. części przygód Jamesa Bonda. Widzimy na nim Daniela Craiga w garniturze, wysiadającego z auta ulubionej marki agenta 007.

Los rzucał kłody pod nogi twórcom "Bonda 25", ale wygląda na to, że sytuacja została opanowana, a Daniel Craig wyszedł cało z urazu nogi, do którego doszło podczas zdjęć na Jamajce. Świadczy o tym kolejna porcja materiałów z planu zdjęciowego, na którym aktor powrócił do roli agenta 007. Zaprezentowano nie tylko nowy garnitur szpiega, ale również samochód, którym przemierza ulice Londynu.

"Bond 25" - Daniel Craig jako agent wysiada z Astona Martina

Obecnie ekipa zdjęciowa przeniosła się z Jamajki do Londynu. Chociaż większość scen rozgrywa się w londyńskim Pinewoods Studios, część powstaje na prawdziwych ulicach stolicy Wielkiej Brytanii. Niedawno Daniel Craig zawitał na ulicę Whitehall, gdzie powołano do życia fragment, w którym Bond wysiada z Astona Martina V8.

Przeczytaj także

Samochód jest nieodzownym elementem mitologii szpiega Jej Królewskiej Mości od roku 1987 i filmu "W obliczu śmierci". Na szczęście podczas kręcenia tej sceny nie doszło do żadnego wypadku, więc pogłoski o klątwie wiszącej nad filmem, można włożyć między bajki.  Oficjalne zdjęcie i wideo z planu trafiło na Twittera poświęconego "Bondowi 25".

Materiały z planu nie ujawniają w zasadzie nic, czego fani Bonda by nie podejrzewali. Twórcy strzegą fabuły jak oka w głowie. Do tej pory nie zdradzono nawet tytułu produkcji. Opis fabuły jest równie enigmatyczny, jak pozostałe informacje na temat "Bonda 25".

Przeczytaj także

"Bond 25" - kiedy premiera?

Reżyserem odpowiedzialnym za film został Cary Joji Fukunaga, który zastąpił Danny'ego Boyle'a. Filmowiec nie mógł porozumieć się z producentami i ustąpił z fotela reżysera. "Bond 25" będzie ostatnim filmem w serii, w którym w agenta z licencją na zabijanie wcieli się Daniel Craig. W rolach głównych oprócz Craiga i wystąpią Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch i Billy Magnussen. W głównego antagonistę wcieli się Rami Malek. Premiera "Bonda 25" została zaplanowana na 8 kwietnia 2020 roku. Nie wiadomo, kiedy film trafi do polskich kin.

Zobacz też: Zboczeniec aresztowany na planie "Bonda 25"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.