Daniel Craig kończy bycie Jamesem Bondem. Znamy już następcę?

21.09.2020 11:08
Daniel Craig kończy bycie Jamesem Bondem. Znamy już następcę? Fot. SplashNews.com/East News

Daniel Craig może być z siebie dumny - odchodzi z serii jako jeden z najlepszych Bondów w historii (o ten tytuł może rywalizować z Seanem Connerym), a filmy z jego udziałem zostaną na długo zapamiętane. A jak będzie wyglądała przyszłość filmowych przygód Agenta 007?

Powoli do kin zmierza film "Nie czas umierać", czyli ostatnia produkcja o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem w roli głównej. To oznacza, że spekulowanie na temat następnych produkcji w serii stają się coraz bardziej intensywne.

Tom Hardy nowym Jamesem Bondem?

Następnym Bondem mieli być już m.in. Idris Elba, Henry Cavill, Tom Hiddleston, czy Gillian Anderson. Jak podaje The Vulcan Reporter, twórcy podobno znaleźli swojego następnego Agenta 007 w postaci Toma Hardy'ego. TVR nie powołał się nawet na żadne insiderskie źródła, więc trudno wierzyć w jego słowa.

Z drugiej strony Tom Hardy wydaje się być bardzo naturalnym kandydatem do roli Jamesa Bonda. Według portalu, oficjalne potwierdzenie "może być jeszcze w listopadzie", wraz z premierą "Nie czas umierać". 

Przeczytaj także

Tom Hardy to obecnie jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Brytyjczyk stał się gwiazdą po występie w takich filmach, jak: "Incepcja", "Mroczny Rycerz powstaje", "Brudny szmal", "Mad Max: Na drodze gniewu", "Zjawa", "Venom", czy z seriali "Peaky Blinders" i "Tabu". Ostatnio pracował natomiast nad "Venom 2: Carnage" w reżyserii Andy'ego Serkisa.

Ostatni film o Bondzie z Danielem Craigiem, czyli "Nie czas umierać" ma trafić do kin 12 listopada 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.