Daniel Craig obiecuje, że nowy "Bond" pokaże rzeczy, jakich jeszcze nie było

05.06.2020 13:32
James Bond|undefined Fot. Nicole Dove/Photoshot/East News

Fani Jamesa Bonda czekają na 25. film z serii. Daniel Craig, który powoli żegna się z rolą, zapowiedział, co nowego czeka widzów nadchodzącej produkcji.

Na premierę filmu "Nie czas umierać" miliony fanów na całym świecie czekają już od kilku paru lat. Produkcja kilkukrotnie została przełożona, a na datę premiery wpłynęła również epidemia koronawirusa. Daniel Craig postanowił wesprzeć oczekujących miłośników Agenta 007 i zapowiedział, co nowego pojawi się w filmie.

"Bond 25" - Daniel Craig o nowościach w serii

Film "Spectre" miał być ostatnią produkcją z Craigiem w roli Bonda. Aktor dał się jednak na mówić na jeszcze jeden film i w ten oto sposób oczekujemy premiery dwudziestej piątej odsłony przygód agenta Jej Królewskiej Mości. 

Przeczytaj także

Aktor rozmawiał niedawno o nadchodzącej produkcji z portalem HeyUGuys. W wywiadzie opowiedział co nieco o nadchodzącym filmie.

Kręcenie na Jamajce było dla mnie ekscytujące na bardzo wielu poziomach. Nigdy tu wcześniej nie bylem. Poza tym to miejsce, w którym Fleming napisał swoje powieści, więc zostały tu stworzone. Zawsze miał z nią pewne połączenie, pewnego rodzaju połączenie rodzinne. W jakiś sposób skończył tu z tego czy innego powodu. Nakręcono tu wiele filmów. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że mieliśmy szansę tu być i tak wspaniale nas przyjęto. Wschody słońca, tam niedaleko jest plażą. Jestem przeszczęśliwy. Aż brak mi słów.

Przeczytaj także

Jak widać, ciężka praca nie tylko została wynagrodzona sowitą gażą, ale również pięknymi okolicznościami jamajskiej przyrody. Film "Nie czas umierać" będzie jednak słodko-gorzkim doświadczeniem dla widzów. Craig żegna się bowiem z rolą Bonda na dobre. Co sam aktor powiedział na ten temat?

Granie Bonda było częścią mojego życia przez cóż, teraz już ponad dekadę. To była kolejna szansa na zrobienie czegoś, co nie zostało do tej pory zrobione. To najlepszy możliwy sposób na pożegnanie się z rolą. Jestem wdzięczny za szansę na zrobienie tego.

Przeczytaj także

O co dokładnie chodzi? Trudno powiedzieć, bo fabuła filmu jest okryta tajemnicą.

"Bond 25" - kiedy premiera?

Wszystkie sekrety na temat nadchodzącego filmu Cary'ego Fukunagi poznamy już za kilka miesięcy. Produkcja trafi w końcu (mamy nadzieję) do kin 11 listopada 2020 roku. Oprócz Craiga w filmie wystąpili Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen oraz Rami Malek, który wcieli się w nowego antagonistę.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Bond 25": gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.