Daniel Craig woli bary dla gejów, bo "w hetero jest za dużo machania ku*asami"

15.10.2021 13:49
Daniel Craig woli bary dla gejów, bo "w hetero jest za dużo machania ku*asami" Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Czasami aktorzy dostają bardzo przemyślane pytania. Takie, które wymagają długiego zastanowienia i sformułowania bardzo precyzyjnej, a także elokwentnej odpowiedzi. Niedawno jedno z takich otrzymał Daniel Craig.

Daniel Craig woli bary dla gejów

Daniel Craig jasno stwierdził, że woli pojawiać się w barach dla gejów, bo dzięki temu może uniknąć "agresywnego machania ku*asami", które zaobserwował w barach dla osób hetero.

Polecamy

Gwiazdor filmów o Jamesie Bondzie pojawił się niedawno w programie Lunch with Bruce, który prowadzi Bruce Bozzi, prywatnie jego przyjaciel. Panowie porozmawiali na wiele tematów - jednym z nich było właśnie chodzenie do barów. Aktor miał bardzo klarowną i przemyślaną opinię na taki sposób spędzania czasu: 

Chodzę do gejowskich klubów odkąd tylko pamiętam. Jednym z wielu powodów jest fakt, że tam bardzo rzadko wplątuję się w jakąś awanturę. Wkurzało mnie to za dzieciaka, bo mówiłem kumplom: "Nie chcę żadnej bijatyki". A potem i tak znowu była draka. A bary dla gejów były spokojnymi miejscami. 

Aktor opowiedział o swoich doświadczeniach:

Tak naprawdę nie musiałeś "zdradzać" swojej seksualności, czy coś w tym stylu. To było spoko. Bardzo, bardzo bezpieczne miejsca. No i poznawałem tam naprawdę dużo kobiet, bo wiele z nich przychodziło tam właśnie z tego samego powodu. To był trochę nadrzędny powód. No i nie było tam tego agresywnego machania ku*asami.

Polecamy

Panowie potem wspomnieli rok 2010, kiedy to paparazzi zrobili im zdjęcie, gdy panowie się przytulali przed barem dla gejów. Craig śmiał się z całej sytuacji:

Trochę nas przyłapali, co było dziwne, bo w sumie nie robiliśmy niczego złego. Gadaliśmy sobie o życiu, kiedy przechodziłem przez spore zmiany i się upiliśmy. Prosiłem cię, żebyśmy wyszli do j*banego baru. Lubimy się dotykać. Kochamy się! Przytulamy się i to jest okej. Jesteśmy ku*wa dwoma dorosłymi facetami!

Przygoda Daniela Craiga z Jamesem Bondem zakończyła się 1 października 2021 roku, gdy do kin trafił film "Nie czas umierać".  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.