Daniel Radcliffe cieszy się, że został okrzyknięty "dziwakiem" w Hollywood

19.04.2022 15:59
Daniel Radcliffe cieszy się, że został okrzyknięty "dziwakiem" w Hollywood Fot. Cover Images/East News

Daniel Radcliffe po zakończeniu "Harry'ego Pottera" musiał sprawdzić się w innych rolach - i to zdecydowanie różnorodnych, co gwiazdorowi bardzo odpowiada.

Daniel Radcliffe lubi, że jest teraz "dziwakiem" w Hollywood

Od premiery ostatniego film o Harrym Potterze minęło już 11 lat. Daniel Radcliffe w tym czasie zdążył dość mocno dorosnąć jako aktor, wcielając się w postać psychopaty w "Guns Akimbo", grając trupa w "Swiss Army Man", złoczyńcę w filmie "Iluzja 2", a także anioła w "Miracle Workers".

Polecamy

Jego kariera się na tyle dziwnie, że teraz dosłownie będzie grał "Weird" Ala Yankovicha. Zanim jednak do tego dojdzie, to w kinach jakiś czas temu zadebiutował film przygodowy "Zaginione miasto", w którym aktor towarzyszy m.in. Sandrze Bullock i Channingowi Tatumowi.

Z tej okazji Radcliffe udzielił wywiadu magazynowi Empire, w którym opowiedział o tym, że takie "bycie dziwakiem" mu pasuje:

To moim zdaniem jest świetna sprawa, że mam reputacje bycia 'dziwnym". To jest świetne, bo dzięki temu mogę dostawać bardzo fajne oferty. Zrobiłem "Swiss Army Man" i ludzie widzą mnie w tej dziwnej roli, więc proponują kolejne głupotki. Potem "Guns Akimbo". Jedno prowadzi do drugiego, co mnie bardzo cieszy, bo robię teraz totalnie szalone rzeczy.

Polecamy

Jednak Radcliffe ma w głowie nie tylko dziwne produkcje - w tej samej rozmowie wyraził zainteresowanie wyreżyserowaniem filmu, który niedawno napisał:

Mam pomysł na coś, co jakiś czas temu napisałem. Mam nadzieję, że to wyreżyseruje. Ale to za kilka lat, bo najbliższe półtora roku mam zaplanowane. Ludzie zawsze mówią, żebym pisał o czymś, na czym się znam. Miałem dziwne życie, więc nie mogę tego zrobić. Ale znalazłem sposób na to, żeby powiązać swój scenariusz ze światem filmu.

Tak jak wspomnieliśmy, aktor niedawno pojawił się w filmie komediowo-przygodowym "Zagubione miasto", w którym towarzyszy na ekranie Sandrze Bullock i Channingowi Tatumowi. Produkcja zadebiutowała 1 kwietnia 2022 roku. Radcliffe obecnie pracuje nad rolą "Weird" Ala Jankovicha, którego zagra w filmie "WEIRD". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.