Daniel Radcliffe i inni w zwiastunie „Iluzji 2”

Robert Skowronski
17.03.2016 12:07
Daniel Radcliffe i inni w zwiastunie „Iluzji 2” Fot. kadr z wideo

Grupa magików powraca po raz drugi na wielki ekran. Zobaczcie jak prezentują się Czterej Jeźdźcy w zwiastunie filmu „Iluzja 2”.

W kontynuacji hitu z 2013 roku, który zarobił na całym świecie 351 milionów dolarów, powrócą znane z pierwowzoru gwiazdy. Ponownie pojawią się Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco i Morgan Freeman. Zabraknie jednak Isly Fisher ze względu na ciążę aktorki, zastąpi ją Lizzy Caplan.

Poprzednią część dzieła wyreżyserował Louis Leterrier, tym razem za kamerą stanie Jon M. Chu - twórca m.in. „Step Up 2” czy „G.I. Joe: Odwet”. Za scenariusz odpowiedzialni są Pete Chiarelli i Ed Solomon. To jednak nie koniec znanych nazwisk, gdyż rolę w „Iluzji 2” dostał także m.in. Daniel Radcliffe - wcieli się on w technologicznego geniusza Waltera Mabry'ego. Przez jego podstęp grupa ląduje w Chinach i jest zmuszona do wykonania najgroźniejszego w jej karierze numeru. 

Brytyjczyk znany z głównej roli w serii o Harrym Potterze ponownie wystąpi w filmie, którym ważną rolę odgrywa magia, choć w tym wydaniu to raczej iluzjonistyczne tricki. O tej zależności dotyczącej filmografii Radcliffe'a, opowiedział reżyser „Iluzji 2”:

Nasz świat jest inny od tego z „Harry'ego Pottera”. To będzie zabawny film. Zamieściliśmy w nim mnóstwo odwołań do różnych rzeczy. Ed Solomon, nasz scenarzysta, jest niesamowity. Będzie dużo odniesień do popkultury.

Zobaczcie zwiastun filmu „Iluzja 2”:

Zobaczcie również jak wyglądają polskie plakaty nadchodzącego filmu:

Obraz będzie mieć swoją premierę 9 czerwca 2016 roku. Dzień później zawita także w Polsce. Jon Feltheimer, szef studia Lionsgate, uważa, że dzieło jest w stanie zarobić jeszcze więcej niż poprzednia część, dlatego w planach już pojawiła się koncepcja zrealizowania trzeciej odsłony.

Czy przed seansem „Iluzji 2” konieczna będzie znajomość wersji Louisa Leterriera? Jon M. Chu rozwiał te wątpliwości:

Nie trzeba widzieć pierwszego filmu, aby zrozumieć ten. To była bardzo świadoma decyzja z naszej strony, aby tak postąpić. Jeśli widziało się poprzednią odsłonę to ciężar wydarzeń zostanie przeniesiony do tego filmu, a to prawie druga połowa tego, co rozpoczęto tam.

Jak Wam się podoba zwiastun „Iluzji 2”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.