Danny DeVito coraz bliżej zagrania Wolverine'a? Fani walczą o angaż dla aktora

27.11.2019 14:48
Foto: Invision/Invision/East News|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Fani Danny'ego DeVito marzą, by zastąpił on Hugh Jackmana w roli Wolverine'a. Stworzyli w tym celu internetową petycję.

Internetowe petycje to w ostatnim czasie powszechne zjawisko w środowisku filmowym. Tą drogą fani "Gry o tron" domagali się ponownego nakręcenia finałowego sezonu, a miłośnicy Marvela walczyli o nominację do Oscara dla Roberta Downeya Juniora. Teraz do gry weszli fani Danny'ego DeVito, którzy marzą by ich idol zajął miejsce Hugh Jackmana w roli Wolverine'a.

Fani chcą Danny DeVito w roli Wolverine'a

Na stronie www.change.org powstała petycja mająca na celu uzyskanie angażu w Kinowym Uniwersum Marvela dla Danny'ego DeVito. Od dawna wiadomo, że Hugh Jackman zakończył swoją przygodę z postacią Wolverine'a i Rosomak oczekuje na nowego aktora, który mógłby się w niego wcielić. Fani DeVito podnoszą, że ich idol doskonale pasuje do komiksowej wersji bohatera i byłby do tej roli wprost idealny. Petycję podpisało już prawie 50 tysięcy osób.

Przeczytaj także

W oficjalnym opisie autora petycji, Ringa Ariusa, czytamy:

To jedyny człowiek godzien objęcia tronu po Hugh Jackmanie. Wierzymy, że jeśli Wolverine miałby pojawić się w Kinowym Uniwersum Marvela, najlepszym kandydatem do jego roli byłby Danny DeVito. Co więcej, wzrost Danny'ego DeVito jest o wiele bliższy komiksowemu opisowi Wolverine'a, niż miało to miejsce w przypadku Jackmana.

Foto: zrzut ekranu / www.change.org Fot. Foto: zrzut ekranu / www.change.org
Przeczytaj także

Potencjalnych kandydatów do roli Wolverine'a jest wielu. Do grona cieszącego się największą popularnością zaliczają się Keanu Reeves, Kit Harington, Travis Fimmel, Jensen Ackles, Tom Hardy, Daniel Radcliffe, Dacre Montgomery, Scott Eastwood, Taron Egerton, Luke Evans i oczywiście Danny DeVito. Na odpowiedź, kto zajmie miejsce Jackmana, przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Zobacz też: Jak Tom Hardy wglądałby jako Wolverine?  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.