Danny Trejo dołącza do obsady nowego filmu Roba Zombie

Sergiusz Kurczuk
04.04.2018 14:21
Danny Trejo|undefined Fot. Invision

Danny Trejo ponownie wcieli się w Rondo w filmie w sequelu „Bękartów diabła”. 

Rob Zombie może nie jest lubiany przez fanów „Halloween”, ale ma swoją grupę odbiorców. Zdecydowanie lepiej od remake'ów wychodzą mu filmy oparte na autorskim pomyśle. Muzyk ma na swoim koncie kilka produkcji, między innymi serię o szaleńczej rodzince Firefly'ów, którzy z miną krwią mordują ludzi. Chociaż końcówka 2. części sugerowała, że antybohaterowie już nie powrócą, Zombie zaskoczył swoich fanów na początku roku 2018 dobrymi wiadomościami. Wiadomo, że 3 części zobaczymy ponownie Billa Moseleya, Sheri Moon Zombie oraz Siga Haiga. W jednej z drugoplanowych ról pojawi się między innymi weteranka horroru Dee Wallace. Do obsady dołączyła kolejna sława.

„3 From Hell” - Danny Trejo w obsadzie filmu

Były wokalista White Zombie podzielił się radosną informacją za pomocą swojego konta na Instagramie. Fani poprzedniego filmu pamiętają, że aktor Danny Trejo, znany między innymi z serii „Maczeta”, występował u Zombie w roli Rondo. Filmowiec przypomniał o tym w poście.

Cóż dzieciaki, Rondo znany też jako Danny Trejo jest zwarty i gotowy, by zaszaleć w „3 from Hell”. 

Na zdjęciu widzimy Zombie i Trejo w uścisku, którzy szczerzą się do obiektywu aparatu. To jednak nie koniec informacji dotyczących obsady. Wiadomo, że w filmie zobaczymy Austina Stokera („Atak na posterunek 13”), Jeffa Daniela Phillipsa („Halloween 2”), Dot-Marie Jones („American Horror Story”), Toma Papę („The Haunted World of El Superbeasto”) oraz Clinta Howarda („Apollo 13”). Na razie nie wiadomo jak tytułowa trójka powróci z zaświatów, by dokończyć krwawe żniwa. Fabuła jest strzeżona tajemnicą. Nie są znane również inne szczegóły dotyczące produkcji. Ważne, że film „3 From Hell” powoli nabiera kształtów. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.