Danny Trejo uratował dziecko z wypadku samochodowego. Wyciągnął je z przewróconego auta

08.08.2019 10:19
Danny Trejo|undefined Fot. shutterstock.com

Aktor nie jest raczej znany z grania bohaterów w filmach i serialach, ale w rzeczywistości sprawa wygląda kompletnie inaczej. Trejo udowodnił swoje bohaterstwo, gdy uratował z wypadku samochodowego małego chłopca.

Uwielbiany aktor stał się prawdziwym bohaterem dla jednej amerykańskiej rodziny. Jak podaje ABC7 Los Angeles, Danny Trejo uratował niepełnosprawne dziecko z przewróconego samochodu. Cała sytuacja miała miejsce w Los Angeles, w sąsiedztwie zwanym Sylmar.

Danny Trejo uratował dziecko

Jak podaje amerykańska telewizja, gwiazdor "Maczety" akurat przejeżdżał przez sąsiedztwo w środę 7 sierpnia 2019 roku w godzinach popołudniowych. Na jego oczach doszło do wypadku z dwoma samochodami. Jeden z nich został uderzony tak mocno, że upadł na dach. W środku został młody chłopiec. Trejo wczołgał się do wraku i z pomocą drugiego przechodnia zdołał wyciągnąć dziecko z rozbitego auta.

Przeczytaj także

Trejo pracował kiedyś z niepełnosprawnymi dziećmi, więc wiedział w jaki sposób się zachowywać. Aktor podobno pozostał na miejscu zdarzenia, żeby pomóc chłopcu dojść do siebie:

Chłopiec spanikował. Powiedziałem, że teraz przyszedł czas na użycie naszych supermocy. Krzyknął "supermoce!" i razem zaczęliśmy głośno powtarzać to słowo. Poprosiłem go, żeby użył trochę mięśni. Myślę, że połączyła nas więź. Starałem się utrzymywać jego wzrok z dala od wypadku.

Jak podała telewizja, 3 osoby zostały przewiezione do szpitala, ale żadnej z nich nic nie grozi. I chociaż oficjalny powód wypadku pozostaje nieznany, to Trejo stwierdził, że jeden z samochodów przejechał na czerwonym świetle. Aktor przestrzegł innych kierowców w rozmowie z ABC7:

Skupcie się. A jedyną rzeczą, która uratowała życie tego dzieciaka był jego fotelik, przyrzekam na Boga.

Zobacz także: Maczeta również wyruszy do ataku na Strefę 51

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.