Daredevil pojawi się w filmie "Spider-Man: No Way Home"? Charlie Cox odpowiedział na plotki

02.09.2021 14:10
Daredevil pojawi się w filmie "Spider-Man: No Way Home"? Charlie Cox odpowiedział na plotki Fot. materiały prasowe/Netflix

Niedawno w sieci pojawił się zwiastun filmu "Spider-Man: No Way Home", co sprawiło, że fani przeczesali dokładnie każdą klatkę wideo, sprawdzając wszystkie nawiązania i wskazówki dot. tego, co może się dziać w filmie.

Daredevil pojawi się w kontynuacji Spider-Mana? Charlie Cox zagrał głos

Ta dokładność fanów sprawiła, że zwiastun "Spider-Mana: No Way Home" stał się najchętniej oglądaną zapowiedzią filmu wszech czasów. Jednym z najważniejszych momentów, który przykuł uwagę widzów jest fragment, w którym Peter jest przesłuchiwany przez policję. Na miejscu pojawia się bowiem (najprawdopodobniej) prawnik, więc fani od razu założyli, że może to być Matt Murdock.

Polecamy

Niedawno portal Comicbook.com miał okazję porozmawiać z odtwórcą Matta Murdocka/Daredevila, Charlie'em Coxem. Dziennikarze odpowiedzieli, czy widziane w zwiastunie przedramiona prawnika należały właśnie do niego. Jego odpowiedź była prosta: 

Mogę wam obiecać, że to nie są moje przedramiona.

Plotki o tym, że Charlie Cox pojawi się w filmie "Spider-Man: No Way Home" pojawiły się w sieci już wiosną 2020 roku. Aktor w rozmowie z tym samym portalem mówił już w zeszłym roku, że nie jest zaangażowany w projekt:

Nie słyszałem tych plotek, ale to definitywnie nie jest mój Daredevil. Nie jestem w to zaangażowany. Ale jako fan filmów Marvela to uwielbiam, kiedy pojawiają się drobne nawiązania. A pomysł na to, żeby Jessica i Matt pojawili się gdzieś w tle jest cudowny. Albo Matt pomagający Peterowi Parkerowi jako prawnik. To byłoby bardzo, ale to bardzo fajne.

Polecamy

Jak czytamy w opisie fabuły "Spider-Mana: No Way Home":

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Man, nasz przyjazny bohater z sąsiedztwa, zostaje zdemaskowany i nie może oddzielać już swojego życia prywatnego od bycia superbohaterem. Sprawy stają się jeszcze poważniejsze, kiedy prosi o pomoc Doktora Strange'a. Kolejne wydarzenia sprawiają, że Peter musi w końcu zrozumieć, na czym dokładnie polega bycie Spider-Manem.

Film "Spider-Man: No Way Home" ma zadebiutować w kinach już 17 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.