David Ayer wychwala na swoim Twitterze nowy film Marvela

Natalia Hluzow
27.04.2018 15:48
David Ayer Thanos|undefined Fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS; kadr ze zwiastuna "Avengers: Infinity War"

David Ayer odpowiedzialny za reżyserię „Legionu samobójców” umieścił na swoim Twitterze bardzo pochlebną opinię o „Avengers: Infinity War”.

Odwieczny konflikt między Marvelem a DC trwa bezustannie, ale na pewno nie między filmowcami. David Ayer, który w 2016 roku zrealizował film „Suicide Squad” o grupie superłotrów z DC, wyraził swój zachwyt nad 3. częścią „Avengers” w mediach społecznościowych.

David Ayer o „Avengers: Infinity War”

Premiera „Avengers: Infinity War” była ogromnym wydarzeniem, które nie mogło umknąć uwadze żadnej osoby związanej z popkulturą. Nawet jeżeli komuś bliżej jest do konkurencji spod znaku DC. Dlatego też David Ayer postanowił nie kryć swojego zachwytu nad produkcją i udostępnił na Twitterze następujący post:

Marvel rządzi. Jestem dumny z ich sukcesu. Życie jest rzeką. Tak trzymać, bracie. Peace.

Tweet Ayera pojawił się w odpowiedzi na zaczepkę jednego z fanów, który przy okazji premiery 3. części „Avengers” przypomniał mu jego wypowiedź sprzed dwóch lat - nieco mniej pochlebną niż powyższa. Promując swój film „Suicide Squad” w 2016 roku, reżyser napisał na swoim Twitterze „f*ck Marvel”. Później wprawdzie się z tego wycofał, tłumacząc, że faktycznie nie było to fajne i że tylko powtórzył ten zwrot po kimś innym. Post nie został mu jednak zapomniany, dlatego dziś reżyser obsypanego Złotymi Malinami filmu o wiele bardziej pokojowo podchodzi do superprodukcji Marvela.

Mimo słabego przyjęcia przez widzów i wielu negatywnych recenzji, „Legion samobójców” doczeka się kontynuacji. Jednak David Ayer nie stanie tym razem za kamerą. Czyżby pisząc tak pozytywne posty o Marvelu, liczył na angaż w przyszłych filmach MCU? Kto wie…

Film „Avengers: Infinity War” można aktualnie oglądać w kinach w całej Polsce. Premiera odbyła się 25 kwietnia 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.