David Harbour sparodiował "Jokera", porównując go do... Ulicy Sezamkowej

13.10.2019 13:24
David Harbour sparodiował "Jokera", porównując go do... Ulicy Sezamkowej Fot. Grouch (Joker Parody) - SNL/youtube.com

"Joker" może się okazać jednym z największych hitów filmowych 2019 roku. Z tego powodu stał się celem wielu żartów i memów. Do zabawy dołączył też David Harbour, który sparodiował produkcję w programie "Saturday Night Live".

"Saturday Night Live" od zarania dziejów lubi parodiować popularne filmy i seriale - zwłaszcza, gdy gospodarzem programu jest jedna z gwiazd występująca we wspomnianych produkcjach. Tym razem "ofiarą" parodii stał się "Joker". Przebój od DC i Warner Bros. wywołał spore kontrowersje już przed premierą, a media chętnie wydawały opinie na temat filmu, zanim ten trafił do kin.

David Harbour sparodiował Jokera

Ciekawe, czy o filmie byłoby tak głośno, gdyby bohaterami były... postaci z Ulicy Sezamkowej. Właśnie takie pytanie zadali twórcy SNL w nowej parodii, w której główną rolę zagrał gospodarz sobotniego programu, David Harbour. Gwiazdor "Stranger Things" i "Hellboya" wystąpił w wideo zatytułowanym "Grouch". Wideo przedstawia transformację pracownika firmy śmieciarskiej, który powoli zamienia się w dosłownego śmiecia. Całość jest oczywiście utrzymana w stylistyce znanej z filmu Todda Phillipsa.

Przeczytaj także

Dlaczego Oscar postanawia zmienić się w Groucha? Ponieważ "jeśli wszyscy nazywają cię śmieciem i traktują cię jak śmiecia, to czemu po prostu nie zostać śmieciem?". W skeczu wystąpili również gościnnie Bert i Ernie, Elmo i Ciasteczkowy Potwór. Zobaczcie parodię "Jokera" w wykonaniu Davida Harboura i obsady "Saturday Night Live":

"Joker" trafił do kin 4 października 2019 roku i w ciągu tygodnia od premiery zarobił ponad 300 milionów dolarów w box-offisie. Davida Harboura będziemy mogli natomiast zobaczyć w filmie "Black Widow", gdzie zagra "sowieckiego Kapitana Amerykę" o pseudonimie Red Guardian. Aktor prawdopodobnie powróci również w 4. sezonie "Stranger Things", ale twórcy na razie nie potwierdzili jego udziału w kolejnym rozdziale przygód nastolatków z Hawkins. 

Zobacz także: Kobieta przebrana za Jokera atakowała samochód siekierą. Została aresztowana

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.