"Dead Don't Die": Zobacz krwawy zwiastun nowego filmu Jima Jarmuscha

15.05.2019 10:38
Dead Don't Die|undefined Fot. kadr z filmu Dead Don't Die

Do sieci trafił drugi o wiele bardziej krwawy zwiastun najnowszej produkcji Jima Jarmuscha pod tytułem "Dead Dont Die". Film miał swoją premierę podczas Cannes 2019.

14 maja 2019 roku podczas festiwalu filmowego w Cannes zadebiutował najnowszy film Jima Jarmuscha. Produkcja zatytułowana "Dead Dont Die" otworzyła 72. edycję wydarzenia. Produkcja to komediowy horror o zombie, w którym policjanci będą musieli zmierzyć się z plagą żywych trupów. Jak zapowiada się nowy zwiastun?

Przeczytaj także

"Dead Don't Die" - nowy zwiastun filmu Jima Jarmuscha

Akcja produkcji rozgrywa się w małym miasteczku, w którym wybucha epidemia zombie. Trójka funkcjonariuszy prawa zostaje odcięta od reszty świata na posterunku policji. Bohaterowie będą musieli dosłownie utorować sobie drogę na zewnątrz. Nie będą przy tym przebierać w środkach, o czym świadczą fragmenty filmu ukazane w najnowszej zapowiedzi.

W rolach głównych zobaczymy Chloë Sevigny, Billa Murraya i Adama Drivera. To jednak nie koniec nowości związanych z nowych filmem Jarmuscha. Do sieci trafił również fragment "Dead Dont Die", w którym policjanci stają twarzą w twarz z nową rzeczywistością.

Oprócz wyżej wymienionych aktorów, na ekranie pojawią się również Tilda Swinton, Danny Glover, Steve Buscemi, Selena Gomez, Sara Driver, Rosie Perez, Tom Waits, raper RZA oraz Iggy Pop,

"Dead Don't Die" - kiedy premiera?

Nowa produkcja znacznie różni się od dotychczasowych filmów Jarmuscha. Reżyser przyzwyczaił swoich widzów do dość powolnej narracji i charakterystycznego poczucia humoru, tym razem pozwolił poznać się od innej strony. W "The Dead Don't Die" zobaczymy dość kliszowe podejście do ukazywania zombie, co ma nie tylko walory komediowe, ale jednocześnie składa hołd klasycznemu kino o nieumarłych stworach. Film Jarmuscha trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

>>Zobacz też: Dopasuj zombie do filmu [QUIZ]<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.