"Deadpool 3" trafi do kin szybciej, niż się wszyscy spodziewają?

21.10.2019 15:31
 Deadpool 2|undefined Fot. kadr z filmu Deadpool 2

Wygląda na to, że niebawem oficjalnie usłyszymy o filmie "Deadpool 3", który ukaże się pod skrzydłami Marvel Studios. Kiedy produkcja trafi do kin?

Film "Deadpool" to jedna z najbardziej kasowych produkcji zarezerwowanych dla widzów dorosłych w historii kina. Kiedy Disney przejął prawa do tytułów ze studia 20th Century Fox, nad serią o wygadanym najemniku zawisły czarne chmury. Wielu wróżyło rychły kres psychopatycznego żartownisia granego przez Ryana Reynoldsa. Szefostwo Disneya i Marvel Studios zapewniało jednak, że fani Deadpoola nie powinni się niczego obawiać. Wszystko wskazuje na to, że nie kłamali.

"Deadpool 3" - kiedy powstanie kontynuacja serii?

Na fakt, że "Deadpool" jest bezpieczny, wskazuje nie tylko jeden z ostatnich postów Reynoldsa, w którym niejednoznacznie potwierdził, że rozmowy z Marvel Studios wypadły pomyślnie.

Po przesłuchaniu do roli “Anthony'ego Starka”. Nie udało mi się zbliżyć nawet na kilometr, ale miły pan z paralizatorem sprowadził mnie do parteru.

Okazuje się, że jeden ze scenarzystów serii również potwierdził, że wkrótce Deadpool oficjalnie dołączy do MCU. Paul Wernick podczas promocji filmu "Zombieland: Kulki w łeb" rozmawiał z portalem Fandom. Podczas wywiadu wspomniał również o "Deadpoolu 3".

Przeczytaj także

Kevin Feige miał na tacy bardzo wiele pozycji, a to on jest mistrzem całego uniwersum. Kiedy Kevin powie: już czas - to będzie odpowiedni moment. To może wydarzyć  się za rok od tego momentu albo za trzy lata od teraz. On nie wykonuje błędnych ruchów, więc jakąkolwiek decyzję podejmie, będzie właściwa. Powtarzam, jesteśmy gotowi zrobić ten film, kiedy tylko Ryan zadzwoni i powie: "Do dzieła". I to się tyczy również znalezienia odpowiedniego pomysłu, który wpisze się w szerszy świat MCU. To jest trochę bardziej skomplikowane, niż w czasie kiedy byliśmy w Fox, ale jesteśmy zadowoleni, że będziemy teraz częścią MCU i cokolwiek powie Kevin, my to zrobimy. 

Scenarzysta potwierdził więc, że twórcy "Deadpoola" spotkali się z szefem Marvel Studios Kevinem Feigem. Oznacza to, że kolejne przygody szalonego najemnika są kwestią czasu. Oczywiście zakres podany przez Wernicka może być jedynie przykładową wartością, ale całkiem możliwe, że kolejne przygody Deadpoola zobaczymy już za mniej niż 4 lata. Na razie szefowie Marvel Studios mają przed sobą wiele pracy. Film "Black Widow" rozpocznie Fazę Czwartą uniwersum, a na horyzoncie jest też Faza Piąta z nową odsłoną "Fantastycznej Czwórki" i "Bladem" na czele.

Przeczytaj także

Zapowiada się więc świetlana przyszłość dla wszystkich fanów superbohaterów.

Zobacz też: Marvel wprowadzi Deadpoola do MCU w "Spider-Manie 3"?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.