"Deadpool 3" - twórcy potwierdzili, że żyją i nadal pracują nad nowym filmem

19.05.2022 10:57
"Deadpool 3" - twórcy potwierdzili, że żyją i nadal pracują nad nowym filmem Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Deadpool w marketing umie jak mało kto, więc trudno się dziwić, że ekipa odpowiedzialna za nadchodzący film bardzo rozbawiła fanów swoją aktualizacją na temat projektu.

Deadpool 3 nadal powstaje. Nie wiemy o nim jednak nic

Jak to zwykle z Deadpoolem bywa, twórcy postawili odwrócić kota ogonem i pochwalili się, że chociaż na razie nie mają do końca ustalonej obsady, fabuły i napisanego scenariusza, to przynajmniej wiedzą z jakimi markami będą współpracować przy robieniu filmu. 

Polecamy

Twórcy podzielili się zdjęciem z filmu "Deadpool 2", na którym widzimy Petera (Rob Delaney) na przesłuchaniu do jednostki specjalnej pod przywództwem Najemnika z niewyparzoną gębą. To zostało jednak przerobione tak, by zawierało jak najwięcej easter eggów nawiązujących do firm, których Ryan Reynolds jest właścicielem (tudzież często z nimi współpracuje).

Widzimy więc Aviation Gin, kurtkę Mint Mobile, plakat Wrexham AFC, Maximum Effort oraz MNTN:

Aktualizacja dot. Deadpoola 3: mamy już gotową współpracę z markami. Następne są: fabuła, postaci i scenariusz!

Polecamy

Proces tworzenia filmu niewątpliwie przedłużył się, kiedy Ryan Reynolds ogłosił przerwę od grania w filmach, by spędzić więcej czasu ze swoją rodziną. To wpłynęło też m.in. na tworzenie scenariusza. Wendy Molyneaux i Lizzie Molyneaux-Loeglin, które zostały przywitane w rodzince przez samego Deadpoola, są odpowiedzialne za tworzenie skryptu, ale ich prace nadzoruje jednak Ryan Reynolds, stąd pojawiają się obsuwy.  

Reynoldsa zapytano jakiś czas temu o to, czy wolałby aby Deadpool zadebiutował w MCU w swoim własnym filmie, czy może odwiedził jakichś innych bohaterów. Gwiazdor stwierdził, że jest mu właściwie wszystko jedno:

Obydwie opcje są prawdopodobne. Moim zdaniem musisz iść z tym bohaterem w lewo, kiedy wszyscy myślą, że pójdziesz w prawo. Mam nadzieję, że Disney pozwoli nam na zrobienie z Deadpoolem wszystkiego, co chcemy. Dla mnie obydwie opcje są bardzo spoko.

Cóż, na razie "Deadpool 3" jest w sferze marzeń, więc konkretna data premiery nadejdzie dopiero za jakiś czas.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.