Deadpool kontra filmowe uniwersum Marvela - czy w trzeciej części filmu zobaczymy spektakularny pojedynek ze słynnymi herosami?

24.06.2020 10:37
Deadpool |undefined Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

O czym opowie "Deadpool 3"? Według najnowszych doniesień Ryan Reynolds ma pomysł na wielki metatekstualny crossover z bohaterami innych filmów Marvela.

Po przejęciu 20th Century Fox przez Disneya pojawiły się obawy, co dalej z serią "Deadpool". Okazuje się, że Ryan Reynolds postanowił przekuć zmianę właściciela praw do postaci związanych z X-Men w ciekawy pomysł na wprowadzenie Wygadanego najemnika do MCU. Tak przynajmniej głoszą ostatnie plotki.

"Deadpool 3" - jak anytbohater trafi do MCU?

To, że Marvel Studios ma w planach trzecią część przygód "Deadpoola" zostało potwierdzone jeszcze w 2019 roku. Na razie jednak nie zdradzono, jak ma wyglądać ewentualny film.

Przeczytaj także

W sieci pojawiły się jednak ciekawe doniesienia. Jak podaje portal Hindustan Times, źródło z Marvel Studios - Roger Wardell, napisał na swoim Twitterze intrygującą informację na temat "Deadpoola 3".

"Deadpool zabija uniwersum Marvela Foxa" był jednym z pomysłów przedstawionych przez Reynoldsa w 2019 roku.  Michael Bay prowadzi rozmowy w sprawie reżyserii tego filmu.

Twitter Wardell jest pełen "przecieków" dotyczących przyszłości MCU. Niektóre częściowo się potwierdziły, niektóre okazały się bzdurami, ale nie wykluczone, że w powyższej plotce tkwi ziarno prawdy. Ryan Reynolds i Kevin Feige rzeczywiście spotkali się w 2019 roku, żeby przedyskutować dalsze losy filmowego Deadpoola. Poza tym aktor współpracował niedawno z Michaelem Bayem nad filmem Netfliksa "6 Underground".

Przeczytaj także

Znając tendencję Deadpoola do łamania czwartej ściany, tego typu metatekstualny crossover byłby całkiem interesującym doświadczeniem dla widzów i dość ciekawym wytłumaczeniem pojawienia się Wygadanego najemnika w świecie MCU. Pomysł wcale nie jest taki oryginalny, bo w 2012 roku ukazała się czteroczęściowa komiksowa miniseria "Deadpool Kills the Marvel Universe", w której oglądamy, jak tytułowy bohater po kolei zabija słynnych bohaterów uniwersum Marvela. Wszystko dzieje się oczywiście w jednej z alternatywnych rzeczywistości Domu Pomysłów.

Przeczytaj także

Wśród innych ostatnich rewelacji Wardella pojawiły się między innymi doniesienia o Fantastycznej Czwórce, w której ma zagrać John Krasinski, "Kapitan Marvel 2" z debiutującą grupąbpojawieniem się Wolverine'a, Black Tarantuli i White Tiger, a także przyszłych seriali Marvela.

Przeczytaj także

Do tej pory Wardell przewidział między innymi Grubego Thora, słowa "Hail Hydra" wypowiadane przez Kapitana Amerykę, ostatnie cameo Stana Lee, a także występy Florence Pugh w "Black Widow" i Richarda Maddena w "Eternals". Czy przypuszczeni an temat "Deadpoola 3" okażą się prawdziwe? Przekonamy się za jakiś czas.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Marvel niechcący zdradził na Facebooku tytuły 6 filmów z piątej fazy. Będzie się działo!

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.