Deadpool powraca? Ryan Reynolds udostępnił dość jednoznaczne zdjęcie

07.06.2021 14:52
Deadpool powraca? Ryan Reynolds udostępnił dość jednoznaczne zdjęcie Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Od czasu premiery "Deadpoola 2" minęły już ponad 3 lata, a zbyt dużo informacji o nim nie mamy. Ryan Reynolds ostatnio jednak przypomniał, że produkcja ma się dobrze i idzie do przodu.

Deadpool 3 - film już powstaje, a Ryan Reynolds zapowiada powrót antybohatera

Chociaż prace nad filmem "Deadpool 3" trwają już od kilku miesięcy, to nadal nie wiemy na temat produkcji praktycznie nic. Ryan Reynolds ostatnio jednak zaskoczył fanów, kiedy na swoim Instagramie udostępnił zdjęcie z pokoju hotelowego/konferencyjnego, które przedstawiało kilka toreb/plecaków - z jednej z nich wystawała natomiast czarno-czerwona maska Deadpoola.

Polecamy

Co to może oznaczać? Trudno powiedzieć - być może Reynolds świętował podpisanie nowego kontraktu z Disneyem na kolejne odsłony "Deadpoola" (albo na gościnne występy w innych produkcjach z Marvel Cinematic Universe):

Polecamy

Kilka miesięcy temu (z okazji "WandaVision") portal Variety miał okazję porozmawiać z szefem Marvel Studios, Kevinem Feige. Reporterzy zapytali producenta, co dalej z Deadpoolem, na co "ojciec MCU" odpowiedział słowami:

Zdjęcia nie ruszą w tym roku. Ryan jest bardzo, ale to bardzo zapracowanym aktorem. Mamy też sporo innych rzeczy, nad którymi my zaczęliśmy pracować. Ale cieszę się, że Reynolds nadzoruje prace nad scenariuszem i jesteśmy zadowoleni, że cały proces już wystartował. Po raz kolejny - to zupełnie nowa postać w MCU, a Ryan jest po prostu siłą natury. Nie mogę się doczekać, aż się u nas pojawi.

"Deadpool 3" zostanie napisany przez scenarzystki "Bob's Burgers", Wendy Molyneaux oraz Lizzie Molyneaux-Loeglin. Niestety nie wiemy, czy w filmie powrócą postaci pokroju Domino (Zazzie Beetz), Cable'a (Josh Brolin), czy Firefista (Julian Dennison).

Film ma być przeznaczony dla dorosłych, tak samo jak poprzednie dwie odsłony - były szef Disneya, Bob Iger stwierdził podobno w rozmowie z Kevinem Feige, że "skoro ta formuła działa, to po co mamy ją zmieniać?". Na razie nie znamy day premiery "Deadpoola 3". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.