„Once Upon a Time in Hollywood”: Leonardo DiCaprio i Brad Pitt na pierwszym zdjęciu z nowego filmu Tarantino

Natalia Hluzow
27.06.2018 16:40
Brad Pitt i Leonardo DiCaprio|undefined Fot. John Salangsang/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Eric Charbonneau/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Leonardo DiCaprio podzielił się pierwszą fotografią, na której wraz z Bradem Pittem pozują jako Rick Dalton i Cliff Booth – główni bohaterowie nowego filmu Quentina Tarantino.

Wszystko wskazuje na to, że prace nad „Once Upon a Time in Hollywood” nabrały rozpędu i gwiazdorska obsada nowego filmu Tarantino jest już gotowa do rozpoczęcia zdjęć. Wcielający się w głównego bohatera Leonardo DiCaprio udostępnił pierwszą, ekskluzywną fotografię promującą najnowsze dzieło twórcy „Pulp Fiction”.

„Once Upon a Time in Hollywood”: pierwsze zdjęcie Pitta i DiCaprio

Zdjęcie przedstawia Leonardo DiCaprio i Brada Pitta w kostiumach Ricka Daltona i Cliffa Bootha, w których gwiazdorzy wcielą się w nadchodzącej produkcji opowiadającej o zmieniającym się obliczu Hollywood w 1969 roku. Panowie (jak zawsze) prezentują się zjawiskowo, podobnie jak ich stylizacja rodem z lat 60. (Czy Wam też Brad Pitt na poniższej fotografii do złudzenia przypomina Roberta Redforda?!):

Gwiazdorska obsada nowego filmu Quentina Tarantino

Prócz DiCaprio i Pitta w nowej filmowej opowieści snutej przez Tarantino zgodził się wystąpić Al Pacino. Gwiazdą produkcji została również wybrana do roli Sharon Tate Margot Robbie. W pozostałych bohaterów „Once Upon a Time in Hollywood”’ wcielą się Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, James Marsden, Julia Butters, Luke Perry, Dakota Fanning, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholasa Hammonda i okryty złą sławą Emile Hirsch.

Produkcja skupiona wokół zmian zachodzących w Los Angeles w 1969 roku opowie o przygodach Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio), przebrzmiałej gwiazdy westernowego serialu, oraz Cliffa Bootha (Brad Pitt) – jego kumpla i dublera. Rozprzestrzeniająca w Hollywood kultura hipisowska sprawia, że mężczyźni przestają odnajdywać się w LA, postanawiają więc wyjechać do Włoch, by tam spróbować szczęścia w spaghetti westernach. Ich plany krzyżuje tragedia w domu sąsiadującym z posiadłością Daltona, w którym zostaje zamordowana Sharon Tate (Margot Robbie).

Jak zapowiada sam Tarantino, jego najnowszy film klimatem będzie przypominał nagrodzone Złotą Palmą w Cannes „Pulp Fiction”. Premiera „Once Upon a Time in Hollywood” została zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku, a więc na dzień, w którym przypada 50. rocznica zabójstwa Tate i jej przyjaciół przez sektę Mansona. 

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.