„Diabeł wcielony” – pierwsza zapowiedź nowego filmu Netfliksa. Obsada jest powalająca

04.08.2020 12:23
„Diabeł wcielony” – pierwsza zapowiedź nowego filmu Netfliksa. Obsada jest powalająca Fot. . materiały prasowe Netflix

Platforma streamingowa Netflix ogłosiła właśnie datę premiery swojej najnowszej produkcji oryginalnej. Obsada filmu „Diabeł wcielony” zwali Was z nóg.

Diabeł wcielony” (org. „The Devil All The Time”) to produkcja Netfliksa, bazująca na powieści amerykańskiego autora Donalda Raya Pollocka o tym samym tytule. Powieść, jak i film, osadzona jest w okresie między końcem II Wojny Światowej, a początkiem Wojny w Wietnamie.

Przeczytaj także

Film określany jest jako thriller psychologiczny, stanowi zbiór opowieści o ludziach, którzy w różny sposób radzą sobie z powojenną traumą i trudami tego specyficznego momentu w historii.

Opis fabuły zdradza, że każda z postaci jest w jakiś sposób okaleczona, pokrzywdzona przez traumę, przez co ich zachowanie zaczyna być coraz bardziej niepokojące.

Przeczytaj także

„Diabeł wcielony” – ekipa i obsada

W Internecie nie brak komentarzy treści: „idealna obsada nie istnie…”, przerwanych w pół zdania, patrząc na ten wyborny zestaw nazwisk.

Na planie filmu spotkali się bowiem tacy wspaniali aktorzy młodego pokolenia, jak: Tom Holland, Robert Pattinson, Jason Clark, Riley Keough, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Haley Bennett, Mia Wasikowska i Eliza Scanlen.

Czytaj także: "Babyteeth" - recenzja filmu z Elizą Scanlen.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada natomiast Antonio Campos, najlepiej znany z filmów „Christine”, czy „Simon Killer”, nominowanego do Głównej Nagrody na festiwalu w Sundance.

Przeczytaj także

„Diabeł wcielony” – kiedy premiera?

Film ma zadebiutować na Netfliksie już 16 września.

Czytaj także: Annabelle sama w domu - zobaczcie zabawną parodię horroru o przerażającej lalce.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.