Disney ocenzurował nagie pośladki Daryl Hannah w filmie "Plusk" za pomocą... komputerowych włosów

14.04.2020 11:10
Disney ocenzurował nagie pośladki Daryl Hannah w filmie "Plusk" za pomocą... komputerowych włosów Fot. United Archives/East News

Disney od początku zapowiadał, że ich platforma streamingowa Disney+ będzie przyjazna dla dzieciaków - tych włodarze nie chcieli wystawiać na przekleństwa i "gorszące" obrazy.

Film "Plusk" w reżyserii Rona Howarda z Daryl Hannah i Tomem Hanksem w rolach głównych pojawił się na platformie Disney+ w lutym 2020 roku. Dopiero teraz ludzie zaczęli go jednak oglądać i znaleźli ciekawą "cenzurę" ze strony Disneya. 

Disney ocenzurował nagie pośladki Daryl Hannah

W produkcji znajduje się sporo scen nagości, a to dlatego, że bohaterka Hannah jest syreną o imieniu Madison. Postać Hanksa zakochuje się w wodnej kreaturze, która potrafi przybierać formę człowieka - rzecz jasna transformuje się wówczas w nagą kobietę. Natomiast gdy wejdzie w kontakt z wodą, zmienia się znów w syrenę. Jedna ze scen "Plusku" przedstawia nam pocałunek między postaciami, który kończy się ucieczką Madison do wody.

Przeczytaj także

W trakcie krótkiego biegu, aktorka jest odwrócona tyłem do kamery i w oryginalnej wersji filmu widać było jej nagi tył. Edytorzy z Disney+ postanowili jednak zakryć roznegliżowany tyłek Daryl Hannah za pomocą... nienaturalnie długich włosów, których postać aktorki nie ma w żadnej innej scenie "Plusku". Całość przypomina efekt futerka, który mogliśmy zobaczyć w musicalu "Koty" z 2019 roku. 

Przerobioną scenę udostępniono na Twitterze i możecie ją zobaczyć poniżej:

Co ciekawe - w oryginale pośladki Hannah również są mocno przykryte i raczej jej nagość nie zalicza się do tej "gorszącej":

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.