Disney organizuje "Magiczny weekend dumy LGBTQ" w paryskim Disneylandzie

Kamil Kacperski
05.02.2019 15:16
Disney organizuje "Magiczny weekend dumy LGBTQ" w paryskim Disneylandzie Fot. shutterstock.com

"Najszczęśliwsze miejsce na ziemi" niedługo stanie się jeszcze szczęśliwsze i bardziej kolorowe - wszystko za sprawą organizowanego w paryskim Disneylandzie weekendu dumy LGBTQ.

Jak donosi portal Yahoo!, już 1 czerwca 2019 roku na terenie paryskiego Disneylandu odbędzie się Magiczna Impreza Dumy LGBTQ, przeznaczona dla osób należących do tego środowiska oraz ich rodzin i bliskich. Reklama obecna na oficjalnej stronie Disneya określa wydarzenie "olśniewającą imprezą".

Disney organizuje weekend dla społeczności LGBTQ

Tak prezentuje się natomiast oficjalny opis imprezy udostępniony na stronie paryskiego Disneylandu:

Ubierz się jak w marzeniach i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie doświadczyłeś w Parkach Disneya - głośną, dumną i żywą jak wszystkie kolory tęczy.

Jak większość imprez organizowanych w Disneylandach, podczas weekendu Dumy LGBTQ będziemy mieli możliwość zrobić sobie zdjęcia z postaciami z filmów Disneya, bawić się przy żywej muzyce i DJ-ach, a także brać udział w karaoke. Zorganizowany zostanie również "Marsz Magicznej Równości". To pierwsze oficjalne wydarzenie Disneya o tematyce dotyczącej mniejszości seksualnych. 

Przeczytaj także

Ile kosztuje wizyta w Disneylandzie?

Koszt wykupienia jednego pakietu Magical Pride Party wynosi 107,64 lub 131,83 dolarów (wersja Plus) dla jednej osoby. Do tego oczywiście należy dodać koszt normalnego biletu, ponieważ pakiet Magical Pride jest dodatkowy i dostępny jedynie dla klientów całego parku - nie można go kupić osobno. Normalne wejściówki kosztują natomiast od 340 do 2400 dolarów za jedną osobę. Rezerwacje są już dostępne na oficjalnej stronie Disneylandu w Paryżu. Wybierzecie się na Magiczną Imprezę Dumy LGBTQ?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.