Disney potwierdził datę premiery „Toy Story 4”

Kamil Kacperski
09.04.2018 13:30
Toy Story |undefined Fot. kadr z filmu

Disney ponownie łączy siły z Pixarem. Po 8 latach, które minęły od premiery 3. części cyklu o zabawkach, twórcy podzielili się nowymi informacjami oraz datą premiery „Toy Story 4”. Fani niestety będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Chudy, Buzz Astral i spółka powracają! Od premiery pierwszego filmu minęły już prawie 23 lata i z tej okazji, Disney postanowił zdradzić fanom datę premiery 4. części cyklu o przygodach zabawek. Panie i panowie, „Toy Story 4” pojawi się w kinach 21 czerwca 2019 roku. Na razie jest to oficjalna data pierwszych pokazów dla publiczności w USA, nie wiemy na razie, czy polski debiut nastąpi w tym samym czasie. 

Oświadczenie pojawiło się na oficjalnej stronie filmu na Facebooku i o dziwo, nie zostało bardzo ciepło przyjęte przez fanów poprzednich trzech części „Toy Story”:

Toy Story 4 - kiedy premiera?

Wielu internetowych komentatorów zarzuca twórcom chęć zarobku bez oddawania szacunku dla fanów. Wiele osób zastanawia się, po co ten film w ogóle powstaje. Poprzednia część została zakończona w ten sposób, że większość widzów była usatysfakcjonowana. Trzeba mieć jednak wiarę, że Pixar i Disney wiedzą, jak bardzo popularna jest ta seria filmów i jak duże znaczenie ma dla wielu dorosłych osób i z tego powodu przyłożą się do pracy.

Niewątpliwie w produkcji zobaczymy po raz kolejny Chudego i Buzza Astrala, którzy od pierwszej części są prawdziwym kręgosłupem fabularnym opowieści. Wiemy, że razem z nimi powrócą aktorzy, którzy wcielali się w te postaci, czyli Tom Hanks i Tim Allen. Premiera „Toy Story 4” odbędzie się 21 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.