Disney przedstawił nowe plakaty filmu „Solo: A Star Wars Story”

Kamil Kacperski
15.03.2018 14:31
Donald Glover jako Lando |undefined Fot. materiały prasowe

Włoski oddział amerykańskiego giganta zaprezentował nowe plakaty nadchodzącego filmu o młodym Hanie Solo, na których oprócz tytułowej postaci widzimy Lando, Qi'Rę oraz Chewiego.

Premiera filmu „Solo: A Star Wars Story” zbliża się wielkimi krokami. Po drodze nie obyło się bez większych i mniejszych wpadek, ale wszystko wskazuje na to, że już nic Disneya nie powstrzyma. Nawet tak poważne zarzuty, jak oskarżenia o plagiat, które 4 marca 2018 roku postawił firmie francuski artysta Hachim Bahous, który potem jednak wycofał słowa.

Sprawa wywołała jednak całkiem sporo kontrowersji (które z resztą nie są Disneyowi obce), więc amerykański gigant postanowił przedstawić widzom nowe, odświeżone wersje plakatów przeznaczonych na rynek europejski. Materiały promocyjne udostępnił włoski oddział Disneya, a prezentują one naszych nowych/starych bohaterów: Hana, Lando, Chewiego i Qi'Rę. 

Alden Ehrenreich jako Han Solo Fot. foto: materiały prasowe
Donald Glover jako Lando Fot. foto: materiały prasowe
Emilia Clarke jako Qi'Ra Fot. foto: materiały prasowe

 

Chewbacca jako Chewbacca Fot. foto: materiały prasowe

„Solo: A Star Wars Story” - kiedy nowy zwiastun?

Trzeba przyznać, że nowe plakaty nie robią takiego wrażenia, jak te, o których plagiat oskarżono Disney. Pozostaje mieć nadzieję, że film będzie pozytywnym zaskoczeniem, bo na razie „Solo” nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Być może nastawienie ludzi zmieni się po nowym zwiastunie, który w końcu będzie musiał ujrzeć światło dzienne. Najprawdopodobniejszym terminem debiutu nowych materiałów z filmu, jest premiera „Avengers: Infinity War”, która odbędzie się 25 kwietnia 2018 roku, czyli na miesiąc przed „Solo: A Star Wars Story”. 

„Solo: A Star Wars Story” zadebiutuje w kinach 25 maja 2018 roku. Wystąpią: Emilia Clarke jako Qi'Ra, Donald Glover jako Lando, Woody Harrelson jako Becket oraz Alden Ehrenreich jako Han Solo.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.