Disney zaprezentował pierwszy zwiastun swojej nowej bajki. Oto "Raya i ostatni smok"

21.10.2020 15:56
Disney zaprezentował pierwszy zwiastun swojej nowej bajki. Oto "Raya i ostatni smok" Fot. materiały prasowe/Disney

W sieci właśnie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącej bajki Disneya zatytułowanej "Raya i ostatni smok". Zobaczcie śliczną zapowiedź poniżej.

Nowa produkcja Disneya "Raya i ostatni smok" miała zadebiutować w kinach w listopadzie 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa zmusiła firmę do przeniesienia filmu na marzec 2021 roku. W środę 21 października pojawił się jednak pierwszy oficjalny zwiastun animacji i trzeba przyznać, że my już z wypiekami na twarzy czekamy na kinowy debiut "Rai i ostatniego smoka". Bajka zapowiada się bowiem bardzo dobrze.

Raya i ostatni smok - oto zwiastun filmu

"Raya i ostatni smok" przenosi widzów do magicznego świata pełnego przygód i mitycznych stworzeń - w samym zwiastunie widzimy m.in. ogromnej wielkości pancernika, który służy głównej bohaterce za wierzchowca. Zapowiedź nie zdradza zbyt dużo szczegółów dotyczących fabuły, ale wygląda ślicznie i sprawnie zachęca widzów do zapoznania się z tym egzotycznym światem.

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun "Rai i ostatniego smoka":

Przeczytaj także

Główną rolę w filmie zagra gwiazda "Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi", Kelly Marie Tran. Aktorka wcielała się w Rose Tico w VIII i IX epizodzie Star Wars. Niedawno Tran opowiedziała o swojej roli na łamach Entertainment Weekly, gdzie zdradziła, że Raya nie będzie "typową księżniczką Disneya": 

Ona jest w gruncie rzeczy księżniczką, ale w gruncie rzeczy próbujemy przekazać w tym projekcie to, czym tak naprawdę jest "bycie księżniczką". Raya jest wojowniczką. Kiedy była dzieciakiem, to nie mogła się doczekać, aż dostanie swój miecz. W końcu dorosła, stała się kozakiem i potrafi zadbać sama o siebie. 

Reżyserami filmu są Don Hall oraz Carlos Lopez Estrada. Bajka "Raya i ostatni smok" zadebiutuje w kinach 16 marca 2021 roku.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.