Dobra wiadomość dla fanów? Zack Snyder nie będzie robił filmów o herosach DC

05.01.2021 12:15
Dobra wiadomość dla fanów? Zack Snyder nie będzie robił filmów o herosach DC Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

To chyba dobra wiadomość dla fanów Detective Comics. Reżyser zapowiedział, że na razie nie zamierza pracować nad nowymi projektami ze świata DC.

Zack Snyder na razie nie planuje pracy nad filmami DC Comics

Nie żeby być przesadnie dramatycznym, ale to jest chyba dobra wiadomość dla fanów. Oczywiście, wiele osób uwielbia styl Zacka Snydera, ale trzeba przyznać, że "Liga Sprawiedliwości", "Człowiek ze stali" i zwłaszcza "Batman v Superman" nie były zbyt dobrymi filmami o superbohaterach, a klęska artystyczna (i trochę finansowa) wspomnianych produkcji sprawiła, że Warner Bros. całkowicie zmienił plany na przyszłość marki DC.

Polecamy

Snyder pracuje obecnie nad wersją reżyserską "Ligi Sprawiedliwości" i kto wie, może jego wersja będzie druzgocąco lepsza od tego, co widzieliśmy w kinie. Niestety, nawet jeżeli tak się stanie, to Zack Snyder raczej nie opowie kontynuacji tej historii w wersji filmowej. Reżyser zapowiedział bowiem ostatnio, że nie planuje powracać pracy nad obrazami o superbohaterach DC.

Reżyser pojawił się w programie ComicBook Debate, w którym wyjaśnił, że wydanie "Zack Snyder's Justice League" jest dla niego ogromnym zaskoczeniem - zwłaszcza w zestawieniu do tego, jakie plany miał wcześniej:

Powiem tak - nigdy nie sądziłem, że będę robił to. Nie myślałem, że skończę "Ligę Sprawiedliwości". Prawda jest taka, że to stary film. Ten film ma kilka lat. Cała seria filmowa poszła w różne strony, ma swoje odnogi i to też jest bardzo spoko. Jeśli chodzi o te postaci, ich podróże i moją wizję, to chyba nie zaskoczę nikogo, że miałem większe plany. Miałem szkice i pomysły na jakieś pięć filmów. Ale teraz jestem zajęty, mam sporo rzeczy do zrobienia.

Polecamy

Podziękował również fanom za wsparcie przez tyle lat, a także potwierdził, że to na razie koniec przygody z DC Comics:

Czy to jest miłe, że fani czekają tak bardzo na ten film? Tak, to jest niesamowite, jestem podekscytowany i cieszę się, że zobaczą ten film w oryginalnej, nieuciętej wersji. Ale czy będę kontynuował pracę nad serią? Nie planuje. Ale tak jak powiedziałem, nie sądziłem też, że będę tutaj, więc kto wie?

Mini-serial "Liga Sprawiedliwości" ma zadebiutować na HBO Max w marcu 2021 roku. Na razie data premiery w Polsce jest nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.