"Doctor Strange in the Multiverse of Madness" doczekał się nowego zwiastuna. Pojawia się WAŻNA postać Marvela

14.02.2022 03:55
"Doctor Strange in the Multiverse of Madness" doczekał się nowego zwiastuna. Pojawia się WAŻNA postać Marvela Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness" to może być jeden z najważniejszych filmów Marvel Studios, jeśli chodzi o przyszłość serii. Pojawi się w nim sporo znajomych twarzy...

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - oto nowy zwiastun

Super Bowl jak co roku przynosi nam sporo zwiastunów filmów i seriali - w tym roku było jednak dość cicho na poletku superbohaterskim. Najważniejszą nowością była zapowiedź "Doctor Strange in the Multiverse of Madness", w której zobaczyliśmy m.in. dwie wersje Wandy Maximoff/Scarlet Witch, dwie wersje Doktora Strange'a, a także... profesora Charlesa Xaviera z powracającym w tej roli Patrickiem Stewartem?  

Polecamy

Pewne jest to, że zwiastun jest zdecydowanie lepszy, niż pierwsza zapowiedź, która pojawiła się z okazji premiery "Spider-Mana: No Way Home". Oprócz tego nie dowiadujemy się zbyt wiele na temat fabuły produkcji - w końcu wiedzieliśmy doskonale, że Strange będzie się zmagał z szaleństwem multiwersum i konsekwencjami czynów ze wspomnianego filmu o Pajączku. 

Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness":

Polecamy

Czujni fani zauważyli również gościnny występ Kapitan Marvel, ale w wersji Moniki Rambeu (w tej roli Lashanna Lynch). Przy okazji pojawiają się też roboty przypominające Ultrona, a także coś, co wygląda jak rada Illuminati. W komiksach najczęściej w grupie są Mister Fantastic z Fantastycznej Czwórki, Profesor Xavier, Namor the Submariner oraz właśnie Doktor Strange. 

Być może to właśnie "oświeceni" pomogą Strange'owi w zażegnaniu problemów związanych z multiwersum? Na razie wiemy jedynie, że film "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" pojawi się w kinach 6 maja 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.