Kim jest Cable? Zabawny teaser drugiej części filmu „Deadpool”

Sergiusz Kurczuk
07.02.2018 15:41
Kim jest Cable? Zabawny teaser drugiej części filmu „Deadpool” Fot. materiały promocyjne

Deadpool postanowił założyć miejsce, które zbiera wszystkich swoich fanów. Twórcy drugiej części postanowili pójść tropem innych filmów i stworzyli viralową kampanię marketingową, przy okazji publikując nowy teaser.

Deadpool nadciąga wielkimi krokami. Twórcy postanowili zaprezentować widzom nowego bohatera - Cable'a. Nathan Summers w komiksach był przez jakiś czas partnerem Deadpoola. W sequelu filmu będzie podobnie. Z okazji zbliżającej się premiery przedstawiono nowy teaser, skupiający się na mutancie z cybernetyczną ręką. To jednak nie koniec niespodzianek!

DeadpoolCore - co to jest?

W dzisiejszych czasach, jeśli chce się być zauważonym, trzeba się wysilić. Twórcy filmów ładują grube miliony, żeby agencje marketingowe zrobiły wszystko, by przyciągnąć widzów. Zwiastuny i plakaty to już przeżytek. Teraz nastały czasu viralu, co udowodniły takie filmy, jak „Pacific Rim”, „Jurassic World: Fallen Kingdom” oraz seriale „Altered Carbon” i „West World 2”. Do tego zacnego grona dołączył nie kto inny, tylko Deadpool! Powstała strona internetowa, która zrzesza fanów Wade'a Wilsona, w którego wciela się niezastąpiony Ryan Reynolds.

Druga część Deadpoola pojawi się w kinach już wiosną 2018 roku. Wygadany najemnik pogardził przereklamowanymi rozgrywkami Super Bowl i mimo oczekiwań fanów, w przerwach między meczami nie pojawił się zwiastun sequela. Plotka głosi, że druga filmowa zapowiedź będzie wyświetlana przy okazji seansu „Black Panthera”. Póki co, zostaje nam strona dla deadpoolcore'owców, czyli wszystkich osób, dla których Wade jest idolem. Pod TYM linkiem znajdziecie się o krok od zostania prawdziwym fanem Deadpoola (wystarczy podać adres e-mail!). 

DeadpoolCore Fot. foto: printscreen z www.deadpoolcore.com

Przy okazji twórcy zaprezentowali nowe zdjęcia głównych bohaterów filmu, stojących po stronie dobra, to znaczy... może nie do końca dobra, ale na pewno mniejszego zła. Każda z postaci ma na sobie gustowny sweterek z wyhaftowanym imieniem. Oczywiście nad Domino, Cablem, Weaselem, Blind Al, Vanessą, Dopinderem, Colossusem i Negasonic Teenage Warhead góruje ogromne zdjęcie Deadpoola. Przy okazji fani mogą poznać prawdziwe imiona niektórych bohaterów, funkcjonujących raczej pod pseudonimami.

„Deadpool 2” - nowy plakat

Deadpool 2 jak Flashdance Fot. foto: materiały promocyjne

To nie koniec nowości dotyczących zbliżającego się filmu. Ryan Reynolds za pośrednictwem swojego Instagrama zamieścił nowy plakat produkcji. Widzimy na nim parodię słynnego filmu „Flashdance”. Muzyczny melodramat to klasyka kina z lat 80., a do tego okresu znalazło się sporo odniesień w poprzednich akcjach marketingowych filmu. Polska premiera przewidziana jest na 1 czerwca 2018 roku, ale możliwe, że produkcja zadebiutuje wcześniej, podobnie jak w USA

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.