Donald Glover powróci do roli Lando? Ma się pojawić w serialu

23.07.2020 12:56
Donald Glover powróci do roli Lando? Ma się pojawić w serialu Fot. Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Donald Glover znów jako Lando Calrissian? Takie plotki pojawiły się niedawno w internecie. Wygląda na to, że gwiazdor może powrócić do najciekawszej postaci z filmu "Solo".

Młody Lando Calrissian z filmu "Solo - A Star Wars Story" był prawdopodobnie jednym z najlepszych elementów spin-offu "Gwiezdnych wojen". Donald Glover ociekał charyzmą i wygląda na to, że podobne wrażenie odnieśli właściciele Disneya. W sieci pojawiły się bowiem plotki, że do produkcji ma trafić serial aktorski z Gloverem w roli głównej. 

Donald Glover jako Lando we własnym serialu?

Chociaż info nie jest na razie potwierdzone, to pojawia się coraz więcej źródeł twierdzących, że Glover albo jest w trakcie dyskusji z Disneyem, albo już podpisał kontrakt na powrót w roli Lando. Pamiętajmy, że aktor ma całkiem dobrą relację z medialnym gigantem - Glover zagrał przecież nie tylko Lando, ale też główną rolę w "Królu Lwie", gdzie miał m.in. okazję uczestniczyć w duecie z Beyonce (grał Simbę, Queen B wcielała się w Nalę). 

Przeczytaj także

Wieści zostały podane najpierw podcast Kessel Run Transmissions, gdzie w środę 22 lipca padły słowa:

Słyszeliśmy, że Donald Glover ma powrócić jako Lando w swoim własnym serialu.

Mamy nadzieję, że do takowego serialu dojdzie. Jeśli chodzi zaś o inne programy telewizyjne związane ze Star Wars, to za kilka miesięcy dojdzie do premiery 2. sezonu "The Mandalorian", a w produkcji jest też solowy serial o Obi-Wanie Kenobim z Ewanem McGregorem w roli głównej. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.