Dorośli członkowie Klubu Frajerów na zdjęciach z horroru "To: Rozdział 2"

11.07.2019 13:05
To|undefined Fot. kadr z filmu To

Do premiery drugiej części horroru "To" pozostało już tylko kilka miesięcy. Z tego powodu zaprezentowano kadry z nadchodzącego filmu o klaunie imieniem Pennywise.

W 2017 roku światło dzienne ujrzała pierwsza kinowa wersja słynnej książki Stephena Kinga pod tytułem "To". Reżyser Andres Muschietti postanowił rozbić historię na dwie części. W horrorze sprzed dwóch lat widzowie śledzili pierwszą konfrontację członków Klubu Frajerów z przerażającym klaunem Pennywisem. W sequelu zobaczymy ponowną potyczkę, w której bohaterowie nie są już dziećmi, tylko dorosłymi ludźmi. Do premiery "To: Rozdział 2" pozostało już tylko kilka miesięcy. Twórcy zaprezentowali nowe kadry z nadchodzącej produkcji.

"To: Rozdział 2" - Klub Frajerów na nowych zdjęciach z filmu

Akcja drugiej części horroru rozgrywa się po 27 latach od pokonania mrocznej siły, czającej się pod miasteczkiem Derry w stanie Maine. Główni bohaterowie postanowią wrócić do miejscowości i ponownie stanąć oko w oko ze swoimi największymi koszmarami, by unicestwić Pennywise'a (Bill Skarsgård) raz na zawsze. Po swojej ostatniej porażce Tańczący Klaun wróci o wiele bardziej wściekły i przerażający. Bill Denbrough (James McAvoy), Beverly Marsh (Jessica Chastain), Richie Tozier (Bill Hader), Ben Hanscom (Jay Ryan), Stanley Uris (Andy Bean), Mike Hanlon (Isaiah Mustafa) i Eddie Kaspbrak (James Ransone) ponownie wpadną w poważne tarapaty.

Nowy zwiastun "To: Rozdział 2" zadebiutuje podczas San Diego Comic-Con 2019. Z tego powodu wyszedł specjalny numer "Entertainment Weekly", w całości poświęcony horrorowi. Bohaterowie filmu trafili na jego okładkę, a na Twitterze magazynu zadebiutowały zupełnie nowe zdjęcia z nadchodzącej produkcji.

Wy też będziecie się pławić. Frajerzy powracają, by odbyć walkę z Pennywisem. Kto będzie śmiał się ostatni? Tylko u nas materiały z "To: Rozdział 2" w naszym specjalnym Comic-Conowym numerze, dystrybuowanym w ten weekend w San Diego.

Jak widać na załączonych obrazkach, wiek nie gra roli, jeśli chodzi o spotkanie z czystym strachem. Główni bohaterowie filmu "To: Rozdział 2" będą przerażeni tak samo, jak w pierwszej części filmu. Bill Skarsgård odbył rozmowę z "Entertainment Weekly" na temat swojej roli. Co powiedział aktor grający Pennywise'a?

Pennywise będzie straszniejszy i bardziej wkurzony. W filmie pojawia się parę bardzo brutalnych sytuacji.

Gwiazdor nie zdradził żadnych szczegółów. Czy w filmie pojawi się coś, co przebije usuniętą scenę z pierwszej części, w której klaun pożarł noworodka?

Przeczytaj także

"To: Rozdział 2" - kiedy premiera horroru?

O tym, jak bardzo straszny będzie film "To: Rozdział 2" dowiemy się już pod koniec lipca 2019 roku, kiedy odbędzie się Comic-Con. Później fani horroru będą musieli poczekać do 6 września 2019 roku, gdy produkcja wejdzie do polskich kin.

Zobacz też: Jak film "To: Rozdział 2" wpłynie na genezę Pennywise'a?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.