Dr Drakken i Strzyga z aktorskiego "Kim Kolwiek" na pierwszym oficjalnym zdjęciu

Natalia Hluzow
22.11.2018 14:00
Kim Kolwiek|undefined Fot. kadr z serialu "Kim Kolwiek"

Magazyn "Entertainment Weekly" zaprezentował pierwsze zdjęcie czarnych charakterów z aktorskiej wersji "Kim Kolwiek". Jak prezentują się Dr Drakken i Strzyga?

W dobie licznych przeróbek znanych animacji na filmy aktorskie, Disney postanowił ożywić także Kim Kolwiek oraz jej licznych przyjaciół i wrogów. W lipcu 2018 pojawiło się pierwsze zdjęcie Kim Kolwiek i Rossa Rabiaki, zaś cztery miesiące później zaprezentowano aktorskie wersje ich przeciwników. Zobaczcie, jak prezentuje się złowieszczy Dr Drakken i jego piekielnie inteligentna pomocnica Strzyga (ang. Shego).

"Kim Kolwiek": Dr Drakken i Shego na pierwszym zdjęciu

Pierwsze zdjęcie Dr Drakkena i Strzygi, w których wcielają się Todd Stashwick i Taylor Ortega, tradycyjnie zaprezentował magazyn "Entertainment Weekly" w ekskluzywnym materiale. Możecie zobaczyć je poniżej:

Jak wyjaśnił w rozmowie z EW jeden z reżyserów filmu, Zach Lipovsky, postanowiono zrezygnować z niebieskiej skóry Drakkena na rzecz błękitnych żył na jego twarzy. Dzięki temu bohater grany przez Todda Stashwicka jest bardziej realistyczny, a przy okazji bardziej intrygujący - być może znamiona na twarzy są wynikiem nieudanego eksperymentu?

Na temat Taylor Ortegi w roli Strzygi wypowiedział się natomiast współreżyser, Adam B. Stein:

Musieliśmy znaleźć osobę, która potrafi być zabawna i przewracać oczami, jednocześnie wciąż pozostając groźną fizycznie.

Aktorska wersja "Kim Kolwiek" - kiedy premiera?

"Kim Kolwiek" to popularny serial animowany produkowany dla Disney Channel w latach 2002-2007. Główną bohaterką jest rudowłosa Kim – nastolatka, która na co dzień chodzi do szkoły, a wieczorami walczy ze złem jako tajna agentka. W przygodach towarzyszy jej kolega Ross Rabiaka. Razem ratują świat przed złoczyńcami z Dr Drakkenem i Strzygą na czele.

Zdjęcia do aktorskiego filmu „Kim Kolwiek” wystartowały jesienią 2018 roku. W tytułową rolę wciela się Sadie Stanley. Prócz głównej bohaterki oraz Todda Stashwicka w roli Dr Drakkena i Taylor Ortegi w roli Strzygi, w obsadzie znaleźli się też Sean Giambrone jako Ross Rabiaka oraz Alyson Hannigan (Lilly z „Jak poznałem Waszą matkę”) jako matka Kim. Premierę "Kim Kolwiek" zaplanowano na 2019 rok.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.