Dwa nowe filmy DC w 2020 roku

Sergiusz Kurczuk
18.07.2017 10:07
Dwa nowe filmy DC w 2020 roku Fot. kardy z filmu

Studio Warner Bros. zapowiedziało, że w 2020 roku pojawią się dwa nowe filmy oparte na komiksach ze świata DC. Na razie nie podano jeszcze tytułów produkcji. Kogo tym razem zobaczymy na srebrnym ekranie?

Warner Bros. goni Marvel Studios! Filmowy świat DC w 2020 roku powiększy się o co najmniej dwie produkcje. Póki co nie znamy tytułów nowych filmów, ale wiadomo, kiedy będą miały premiery. Pierwszy pojawi się na Walentynki - 14 lutego 2020 roku. Drugi ma trafić do kin na początku lata -5 czerwca 2020 roku. Internauci już zaczęli spekulować. Najprawdopodobniej przynajmniej jeden z filmów będzie opowiadał o solowych przygodach jednego z członków „Ligi Sprawiedliwości”, której polska premiera planowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Najpoważniej bierze się pod uwagę film „Flash” z Ezrą Millerem lub drugą część „Wonder Woman” z Gal Gadot. Jednak postaci czekających na filmowe przygody jest o wiele więcej. Trzeba również pamiętać o informacjach, które pojawiły się jakiś czas temu. Studio już raz zapowiedziało dwa filmy na 2020 rok, jednak podało zupełnie inne daty. Jeden z nich ma się ukazać 3 kwietnia 2020 roku (fani stawiali na Cyborga), drugi 24 lipca (plotkowano o filmie dotyczącym Green Lantern Corps). Nie jest więc do końca jasne, czy najnowsza informacja odnosi się do dwóch zupełnie nowych filmów, czy po prostu przesunięto daty wcześniej zapowiadanych produkcji. Z jednej strony trudno sobie wyobrazić, że studio stworzy 4 filmy DC, które będą miały premierę w ciągu pierwszych 7 miesięcy roku. Z drugiej nie można pd razu wykluczyć takiej możliwości.

Na pewno więcej informacji pojawi się na tegorocznym San Diego Comic Con, który rozpocznie się już 20 lipca 2017 roku.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.