Dwayne Johnson: W „Słonecznym patrolu” będzie dużo nagości

Robert Skowronski
10.04.2017 11:32
Dwayne Johnson: W „Słonecznym patrolu” będzie dużo nagości Fot. materiały prasowe

„Słońce świeci nad nami, ogrzewa nasze nagie ciała promieniami” - głosił tekst pewnego polskiego szlagieru. Dwayne Johnson obiecuje podobne sceny w nadchodzącym „Słonecznym patrolu”.

Oczywiście nie jest to wcale takie dziwne skoro obraz w reżyserii Setha Gordona, mającego już na koncie m.in. „Szefowie wrogowie”, będzie komedią z kategorią wiekową R. Zwiastuny filmu udowodniły już, że dialogi wypełnione będę wulgaryzmami i dwuznacznymi żartami. The Rock obiecuje, że w tym rubasznym zestawie znajdzie się też sporo kobiecych biustów i innych krągłości wysmarowanych olejkiem przeciwsłonecznym.

Jesteśmy bardziej niegrzeczni niż „Słoneczny patrol” był kiedykolwiek. Serial z lat 90. był rodzinny, ale w filmie kinowym mogliśmy sobie pozwolić na bycie sprośnymi. Wydaje mi się, że ludzie mogą być zszokowani nowym obliczem „Słonecznego patrolu”, ale powinno być też dużo śmiechu. Ciężko pracowaliśmy na to, żeby poziom rzucania mięsem był wysoki. Na ekranie zobaczycie też taką ilość piersi, tyłków, sześciopaków i wszystkiego innego na minutę, że w głowie się to nie mieści. Fabuła jest ważna, ale ważne jest też nasze bieganie w zwolnionym tempie.

Dwayne Johnson dodał także, że kobieca część obsady była zapatrzona w muskulaturę Zaca Efrona:

Jest tu mniej włosów na klacie, ale uhonorowaliśmy oryginalny serial w inny sposób. Jest z nami Hoff, który zadbał o odpowiedni klimat. Panie były aż pod zbyt dużym wrażeniem ciała Zaca Efrona podczas jego scen. Muszę oddać mu sprawiedliwość i powiedzieć, że pracował naprawdę ciężko.

Na ekranie ujrzymy Ilfenesh Haderę, która zagra ukochaną The Rocka, Hannibala Buressa, Jacka Kesy'ego, Amina Josepha, Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach, a także Jona Bassa i wspomnianego Zaca Efrona. Będą także Pamela Anderson i David Hasselhoff.

Scenariusz filmu został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, scenarzystów „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku. Kinowy „Słoneczny patrol” ma trafić na polskie ekrany 9 czerwca 2017 roku i przedstawi historię ratowników broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Konieczne będzie połączenie siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, który jest byłym olimpijczykiem.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.