Dwayne Johnson i Jason Statham nie wystąpią w "Szybkich i wściekłych 9"

Kamil Kacperski
30.01.2019 14:21
Szybcy i wściekli|undefined Fot. materiały prasowe

The Rock zdradził w wywiadzie, że on i Jason Statham nie pojawią się w 9. odsłonie "Szybkich i wściekłych". Ale zapowiedział, że sytuacja może się w przyszłości zmienić. 

Dwayne Johnson obecnie pracuje nad spin-offem serii "Szybcy i wściekli" pod tytułem "Hobbs and Shaw". W filmie będzie mu towarzyszył Jason Statham, który wciela się w tytułowego Shawa. W roli antagonisty wystąpi zaś Idris Elba. Okazuje się jednak, że praca nad spin-offem spowodowała, że obydwóch panów nie zobaczymy w nadchodzącej, 9. odsłonie "Szybkich i wściekłych".

The Rock nie wystąpi w Szybkich i wściekłych 9

The Rock zdradził bowiem w wywiadzie dla MTV News, że na razie nie planuje pojawić się w 9. części "Szybkich i wściekłych", podobnie zresztą jak jego kolega z obsady "Hobbsa and Shawa", Jason Statham. Nie wykluczył jednak powrotu do franczyzy w przyszłości - w końcu Hobbs i Dom mają niewyjaśnione sprawy:

Plan był taki, by uniwersum "Szybkich i wściekłych" rosło i rozszerzało się. Na ten moment wiemy, że nie będzie nas w 9. części. Ale kto wie, w drodze jest jeszcze 10. odsłona, więc nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. W końcu sprawy między Hobbsem a Domem nie zostały jeszcze zakończone.

Przeczytaj także

Kilka dni temu Johnson zdradził również, że 1. zwiastun "Hobbsa and Shawa" pojawi się podczas Superbowl, czyli finału ligi NFL. Spotkanie między Patriots a Rams odbędzie się już 3 lutego 2019 roku. 

Kiedy premiera spin-offu Szybkich i wściekłych?

Film w reżyserii Davida Leitcha ma w obsadzie nie tylko Johnsona, Stathama i Idrisa Elbę, ale również Vanessę Kirby. Zakończyły się już zdjęcia, które rozpoczęto we wrześniu 2018 roku w Londynie. Twórcy zapowiedzieli, że "Hobbs and Shaw" trafi do kin 2 sierpnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.