Dwayne Johnson jako Black Adam w pierwszej zapowiedzi filmu DC. Będzie hicior

24.08.2020 12:45
Dwayne Johnson jako Black Adam w pierwszej zapowiedzi filmu DC. Będzie hicior Fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

W przedostatni weekend sierpnia odbyło się wydarzenie DC FanDome, pełne zapowiedzi i teaserów nadchodzących produkcji od Detective Comics. Wśród nich dostaliśmy pierwszy rzut oka na film "Black Adam".

Wideo opowiada historię o tym, jak Teth-Adam postanowił uwolnić swój kraj Kahndaq spod jarzma opresji. W trakcie walki o wolność, stał się potężnym wojownikiem z magicznymi mocami o pseudonimie Black Adam.

Oto pierwsza zapowiedź Black Adama z Dwaynem Johnsonem w roli głównej

Dwayne Johnson zadebiutuje w roli Black Adama w solowej produkcji, a niedługo później ma się pojawić w crossoverze z Shazamem. Reżyserką filmu jest Jaume Collet-Serra, a zdjęcia mają ruszyć już we wrześniu 2020 roku (zostały opóźnione o kilka miesięcy przez koronawirusa). Na razie data premiery została wyznaczona na grudzień 2021 roku, ale może ulec zmianie w zależności od sytuacji na świecie. 

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź "Black Adama":

Johnson pojawił się na panelu DC FanDome poświęconemu "Black Adamowi", gdzie opowiedział co nieco o swoim bohaterze:

Jest wiele różnych wersji Black Adama, w których zakochaliśmy się na przestrzeni lat, ale jedno mogę obiecać - ten Black Adam jest najbardziej odpowiedni do naszej historii, do historii jego poznania. To bohater, który posiada wszystkie cechy, które my kochamy.

Aktor dodał też, że postać jest "bezwzględnym strażnikiem sprawiedliwości":

Jest sędzią, ławą przysięgłych i wykonawcą kary. Wierzy w zasadę "oko za oko" i zrobi wszystko, by chronić swoich ludzi i jeszcze więcej, by chronić swoją rodzinę.

Superbohaterowie często muszą zachowywać ostrożność, gdy walczą ze złoczyńcami lub ratują swoich bliskich. Ale pomysł jest taki, że Black Adam używa swoich mocy bez żadnych ograniczeń. To jest niebezpieczna kombinacja, którą łatwo polubić - przynajmniej według mnie.

Tak jak wspomnieliśmy, "Black Adam" ma zadebiutować w kinach w grudniu 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.