Dwayne Johnson ma koronawirusa. Aktor potwierdził, że zaraziła się nim też jego rodzina

03.09.2020 10:55
Dwayne Johnson ma koronawirusa. Aktor potwierdził, że zaraziła się nim też jego rodzina Fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

The Rock podzielił się smutną wiadomością na swoich mediach społecznościowych. Aktor wyjaśnił, że razem z rodziną znajdują się w kwarantannie. Zachęcił też do noszenia maseczek i chronienia siebie nawzajem.

Dwayne Johnson zaraził się koronawirusem, podobnie zresztą jak reszta jego rodziny. Informację potwierdził sam aktor na swoim Instagramie. Jako jeden z najciężej pracujących ludzi w Hollywood, The Rock planował powoli wracać do nagrań na potrzeby filmów i seriali z jego udziałem - zwłaszcza, że powoli po kilku miesiącach do pracy wraca też Hollywood. Niestety, jego obecny stan zdrowia mu na to nie pozwoli. 

Dwayne Johnson ma koronawirusa

DJ wraz z rodziną siedzi na przymusowej kwarantannie. Z tej okazji aktor postanowił przypomnieć o tym, że w trakcie pandemii najważniejsze jest dbanie o zdrowie swoje i innych. Zachęcił też do wzmacniania swoich układów immunologicznych oraz do noszenia maseczek.

Przeczytaj także

Jak czytamy w podpisie na Instagramie:

Moja wiadomość dla wszystkich na świecie. Bądźcie zdyscyplinowani. Wzmacniajcie swoje układy immunologiczne. Postawcie na dobre samopoczucie. Zakładajcie maseczki. Chrońcie swoje rodziny. Dwa razy się zastanówcie, czy chcecie mieć teraz gości w domu. Bądźcie pozytywni. I przejmujcie się losem innych ludzi. Bądźcie zdrowi, moi przyjaciele.

Natomiast w wideo słyszymy:

Dzień dobry albo dobry wieczór, w zależności od tego, gdzie jesteście. Chciałem wam przekazać parę informacji dotyczących mojego życia. Moja żona Lauren, moje dwie córeczki i ja jesteśmy zarażeni koronawirusem. Mogę wam powiedzieć, że to jedna z najcięższych i najtrudniejszych sytuacji, które kiedykolwiek musieliśmy przejść jako rodzina. To też jedno z największych wyzwań dla mnie.

Swego czasu też nieźle obrywałem od życia. Parę razy zdarzyło mi się upaść. Ale zarażenie się koronawirusem jest gorsze od bycia kontuzjowanym, czy bycia wyrzuconym z mieszkania - wierzcie mi, mówię z doświadczenia. Tak jest dlatego, że dla mnie priorytetem jest zawsze chronienie rodziny. Moich dzieciaków, moich ukochanych ludzi. To powinien być priorytet dla wszystkich - mówię o też o was... My już wiemy, czym jest COVID-19, ale na szczęście wyszliśmy z tego cali i zdrowi. 

Życzymy Dwayne'owi Johnsonowi i jego rodzinie jak najwięcej szczęścia i spokoju.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.