Dwayne Johnson podarował fanowi swój samochód. Zobaczcie sympatyczne wideo

29.11.2021 10:58
Dwayne Johnson podarował fanowi swój samochód. Zobaczcie sympatyczne wideo Fot. Stewart Cook/Shutterstock/Rex Features/East News

Dwayne "The Rock" Johnson to bez cienia wątpliwości jedna z ulubionych hollywoodzkich postaci w naszym społeczeństwie. Aktor i były wrestler niedawno przypomniał nam, czemu tak jest.

Dwayne Johnson podarował fanowi swój samochód

Niedawno na Netflix pojawił się film "Red Notice" z Johnsonem, Ryanem Reynoldsem i Gal Gadot w rolach głównych. Serwis przygotował jednak specjalne pokazy filmu w kinach, a na jednym z nich pojawił się sam The Rock, który przygotował dla fanów specjalną niespodziankę.

Polecamy

Jak sam mówi, chciał zrobić coś wyjątkowego dla byłego żołnierza o imieniu Oscar. Ten obecnie zawodowo jest trenerem personalnym, a oprócz tego opiekuje się swoją starszą matką, a także prowadzi grupę wsparcia dla osób, które zmagały się z przemocą domową. Jego historia zrobiła na Johnsonie spore wrażenie, więc aktor chciał mu pokazać swój podziw w spektakularny sposób. Jak czytamy na Instagramie The Rocka:

Zaprosiłem fanów na specjalny pokaz filmu "Red Notice" w kinie. Chciałem zrobić coś fajnego. Ale chciałem też zrobić coś DUŻEGO. Wręcz MASYWNEGO i niezapomnianego dla jednego fana. Pierwotnie chciałem przekazać jednemu z nich Porsche Taycan, którym jeździłem w filmie. Dlatego napisaliśmy do Porsche, ale oni się nie zgodzili. Dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce i oddałem swojego odpicowanego, spersonalizowanego Forda F-150 Raptora jako prezent. Moją dziecinkę.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć wideo:

Film "Red Notice" opowiada historię agenta FBI (Johnson), który próbuje zapobiec kradzieży wartościowych dzieł. W wyniku wielu nieporozumień jest zmuszony do współpracy ze złodziejem (Reynolds) i próbują zatrzymać oszustkę (Gadot), planującą ukraść bezcenne artefakty z czasów Kleopatry. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.