Dwayne Johnson pokazał nowe zdjęcie ze spin-offu "Szybkich i wściekłych"

Kamil Kacperski
10.12.2018 16:45
Dwayne Johnson pokazał nowe zdjęcie ze spin-offu "Szybkich i wściekłych" Fot. kadr z filmu "Szybcy i wściekli 7"

The Rock postanowił podzielić się z fanami nowym zdjęciem z nadchodzącej produkcji "Hobbs and Shaw", która jest kolejnym spin-offem "Szybkich i wściekłych".

Dwayne Johnson udostępnił na swoim Instagramie nowe zdjęcie pochodzące prosto z planu nadchodzącego filmu "Hobbs and Shaw", na którym widzimy samego aktora pozującego na tle niewielkiego wodospadu. Jego postać, Hobbs, jest nieco pokiereszowana i wygląda na przejętą. Być może wraz z Shawem dopiero co uciekli przed goniącymi ich ludźmi Nulla, czyli antagonisty granego przez Idrisa Elbę? 

Dwayne Johnson w nowym spin-offie Szybkich i wściekłych

Jedno jest pewne - Dwayne Johnson jak zwykle wygląda potężnie. W podpisie przeczytać za to możemy, że aktor krwawi specjalnie dla fanów. I patrząc na wyniki finansowe filmów z jego udziałem trzeba przyznać, że ten biznes się mu opłaca:

Aktor 1 grudnia udostępnił natomiast jeszcze jedno zdjęcie pochodzące z planu "Hobbsa and Shawa" - tym razem towarzyszyła mu Vanessa Kirby, która wcieli się w siostrę Deckarda Shawa imieniem Hattie. Aktor pochwalił swoją ekranową partnerkę i zapowiedział, że kręcili wtedy naprawdę niezłą scenę akcji:

Kiedy premiera spin-offu Szybkich i wściekłych

Na początku grudnia ogłoszono, że do obsady "Hobbsa and Shawa" dołączy znana z "Baby Drivera" Eiza Gonzalez. Niestety nie wiemy, w jaką postać się wcieli. Reżyserem nadchodzącego spin-offu "Szybkich i wściekłych" jest David Leitch, twórca "Atomic Blonde" i "Deadpoola 2", natomiast scenariusz napisał "ojciec" serii, Chris Morgan. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.