Dwayne Johnson sam opowiada spoilery z "Black Adama". Jest powrót ważnej postaci DC

14.10.2022 13:09
Dwayne Johnson sam opowiada spoilery z "Black Adama". Jest powrót ważnej postaci DC	Fot. Warner Bros. - DC Entertainment - Flynn Picture Company - New Line Cinema/East News

Dwayne Johnson od lat promuje film "Black Adam" obietnicą tego, że "hierarchia siły w świecie DC ulegnie zmianie". Wygląda na to, że nie kłamał.

Dwayne Johnson chodzi i spoiluje Black Adama

Wygląda dość jasno na to, że Dwayne Johnson nie przejmuje się już spoilowaniem "Black Adama" - aktor na tydzień przed kinową premierą swojego filmu postanowił bowiem porozmawiać z ludźmi na temat... sceny po napisach.

Polecamy

W tekście będą oczywiście spoilery dotyczące filmu "Black Adam", więc nie czytajcie dalej, jeśli nie chcecie sobie psuć niespodzianki. Ale chyba się domyślacie, na czym będzie polegała ta tajemnica. A więc...

Plotkowało się o tym od dawna, spekulowało się od lat, atmosferę podgrzewali też sami gwiazdorzy - Dwayne Johnson w końcu oficjalnie potwierdził, że w najnowszym filmie DC Comics pojawi się Superman w wersji Henry'ego Cavilla.

Pokazaliśmy Black Adama jako najpotężniejszą postać na tym świecie. Ale ta najbardziej potężna i niezniszczalna postać w całym uniwersum była z boku zdecydowanie za długo. Dlatego razem z Seven Bucks, Danny Garcią i Hiramem Garcią walczyliśmy i nie uznawaliśmy "nie" za odpowiedź". Chcieliśmy zrobić to przede wszystkim dla fanów. I cóż mogę powiedzieć: Witaj w domu.

Witaj w domu Henry Cavillu, świetny odtwórco Supermana. Jak podają zagraniczne media, Supes pojawia się w glorii i chwale w scenie po napisach końcowych. Żadnych sztuczek, pokazywania torsu, czy zaciemniania twarzy - Supermanem jest Henry Cavill, którego nie tylko widzimy, ale też słyszymy. Więcej szczegółów zdradzać nie będziemy. 

Co dalej z Supermanem w filmach DC?

Co to oznacza dla przyszłości Supesa? Nie mamy bladego pojęcia. Być może Cavill po ponad dekadzie doczeka się "Człowieka ze stali 2". Może zobaczymy go jako głównego "antagonistę" w "Black Adamie 2" albo wielkim crossoverze "Shazam! 3", gdzie połączy siły z tytułowym bohaterem, by pokonać Black Adama?

Spodziewamy się, że oficjalne informacje pojawią się dopiero po premierze nowego filmu z Johnsonem. Ta odbędzie się 21 października 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.