Dzieci Wandy powracają w nowym zwiastunie "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu"

07.04.2022 15:35
Dzieci Wandy powracają w nowym zwiastunie "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" Fot. materiały prasowe/Disney

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego filmu "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Te przedstawiają nam sporo nowych fragmentów produkcji.

Doktor Strange w multiwersum obłędu - powrócą w nim dzieci Wandy

Film "Doktor Strange w multiwersum obłędu" to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvela 2022 roku. Zapowiedzią nowego tytułu był już "Spider-Man: No Way Home", ale twórcy przedstawią nam również kontynuację serialu "WandaVision".

Polecamy

Na miesiąc przed premierą filmu zaprezentowano kolejną zapowiedź, w której pojawiły się zupełnie nowe fragmenty scen. Miłośnicy Wandy Maximoff/Scarlet Witch granej przez Elizabeth Olsen zapewne będą zainteresowani wątkiem dzieci bohaterki, które powrócą w nadchodzącej produkcji. Tak, tych samych "zmyślonych" dzieci, które pojawiły się w serialu "WandaVision".

Te pojawiają się na ekranie dosłownie przez moment, ale i tak wystarczy nam, by zapytać się zwyczajnie: co tu się...?

Polecamy

Wśród nowych fragmentów duże poruszenie fanów wywołała alternatywna wersja Doctora Strange'a... z trzecim okiem na czole. Zapowiedź nie rozwiewa żadnych wątpliwości fanów dotyczących fabuły i przeciwnika Strange'a. Nawet więcej, po obejrzeniu zwiastuna mamy w głowie jeszcze więcej pytań na temat najnowszego filmu Marvela.

Odpowiedzi na nie poznamy na szczęście już całkiem niedługo - film "Doktor Strange w multiwersum obłędu" ma zadebiutować w kinach już 6 maja 2022 roku. W rolach głównych pojawią się Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor oraz Xochitl Gomez. Reżyserem produkcji jest Sam Raimi. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.