„Dzień Niepodległości: Odrodzenie” - pierwszy zwiastun

Robert Skowronski
14.12.2015 11:08
„Dzień Niepodległości: Odrodzenie” - pierwszy zwiastun Fot. kadr z wideo

Pojawił się pierwszy zwiastun do nowego dzieła Rolanda Emmericha. Zobacz wypełniony spektakularnymi scenami trailer do filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie”.

Poprzednia odsłona obrazu z rolą Willa Smitha miała swoją premierę w 1996 roku. Kontynuacja powróci na ekrany 24 czerwca 2016 roku i pojawi się w niej cała plejada gwiazd, jak np. Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox, Brent Spiner, Charlotte Gainsbourg, Jessie Usher czy Sela Ward.

Po ostatniej inwazji obcych ludzkość postanowiła wykorzystać resztki pozostawionej przez najeźdźców technologii, aby stworzyć supernowoczesny system obronny. Słuszna decyzja, gdyż po 20 latach nasza planeta zostaje ponownie zaatakowana przez przybyszów z kosmosu, którym trzeba stawić czoła.

Zobaczcie pierwszy zwiastun do filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, który został udostępniony przez studio 20th Century Fox:

Tym razem nie zobaczymy na ekranie Willa Smitha. Powód jest bardzo prosty - gaża, której wymagał aktor okazała się być zbyt wysoką. Wprowadzono jednak postać syna Stevena Hillera, czyli bohatera granego przez Smitha, zaś jego zniknięcie z filmu wytłumaczono tym, że zginął w wybuchu.

Pod adresem www.warof1996.com uruchomiono stronę, która opisuje szczegółową historię inwazji obcych z 1996 roku, czyli wtedy kiedy rozgrywała się historia z pierwsze części „Dnia Niepodległości”. To właśnie tam możemy się dowiedzieć o śmierci Stevena Hillera.

Jak Wam się podoba pierwszy trailer do filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.