„Dziewczyna w sieci pająka”: Rodzinne sekrety Lisbeth Salander wychodzą na jaw w 2. zwiastunie filmu

Natalia Hluzow
17.09.2018 17:32
Claire Foy jako Lisbeth Salander|undefined Fot. materiały prasowe

Już w październiku 2018 na ekrany kin trafi „Dziewczyna w sieci pająka” z Claire Foy w roli Lisbeth Salander. Z tej okazji w sieci pojawił się 2. zwiastun filmu, w którym poznajemy sekrety z przeszłości głównej bohaterki.

Ponad 3 miesiące po pierwszym, mało emocjonującym trailerze „Dziewczyny w sieci pająka”, wytwórnia Sony zaprezentowała nowy zwiastun filmu, który zdecydowanie przykuwa uwagę. Nowy spot przynosi nie tylko sporą dawkę odmienionej Claire Foy w roli Lisbeth Salander, ale także wprowadza do fabuły filmu i ukazuje sceny z udziałem nowej wersji Mikaela Blomkvista. 

„Dziewczyna w sieci pająka” - nowy zwiastun filmu

W przeciwieństwie do pierwszego trailera filmu, który nie zdradzał zbyt wiele, nowy materiał ukazuje wiele szczegółów historii, którą będziemy śledzić w najnowszej odsłonie filmowej serii „Millenium”. W zwiastunie pojawia się wątek przestępstwa, w które została wrobiona Lisbeth, a nawet wskazanie, kto stoi za całą intrygą. Znalazło się też miejsce na pełniejszą niż poprzednio prezentację Sverrira Gudnasona w roli partnera Lisbeth, Mikaela Blomkvista.

Skróconą wersję zwiastuna w wersji polskiej możecie zobaczyć poniżej:

„Dziewczyna w sieci pająka” - nowy film o Lisbeth Salander

„The Girl in the Spider's Web” to ekranizacja kolejnej części bestsellerowej serii „Millenium” stworzonej przez Stiega Larssona. Nadchodząca produkcja oparta jest na napisanej po śmierci autora kontynuacji trylogii pt. „Co nas nie zabije” pióra Davida Lagercrantza.

Za reżyserię „Dziewczyny w sieci pająka” odpowiada Fede Álvarez („Martwe zło”, serial „Od zmierzchu do świtu”), scenariusz napisał Steven Knight („Peaky Blinders”, „Wschodnie obietnice”). Film z Claire Foy w roli głównej ma być kontynuacją produkcji Finchera z Rooney Marą i Danielem Craigiem.

Prócz Claire Foy i Sverrira Gudnasona w rolach Lisbeth Salander i Mikaela Blomkvista, w filmie wystąpią także: Sylvia Hoeks, Claes Bang, Cameron Britton, LaKeith Stansfield, Stephen Merchant, Synnøve Macody Lund, Vicky Krieps i Andreja Pejic. Premiera „Dziewczyny w sieci pająka” odbędzie się 26 października 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.