Eddie Murphy będzie gospodarzem SNL pierwszy raz od ponad 30 lat

27.08.2019 11:41
Eddie Murphy|undefined Fot. COLLECTION CHRISTOPHEL/EAST NEWS

Aktor powróci do Rockefeller Center w Nowym Jorku podczas specjalnego odcinka świątecznego. Wśród gospodarzy znajdą się również m.in. Woody Harrelson oraz Phoebe Waller-Bridge.

Eddie Murphy powraca w wielkim stylu. Weteran komediowy nie tylko zapowiedział niedawno kontynuacje swojego przeboju "Książę w Nowym Jorku", ale także powróci do roli, która dała mu ogromną sławę. Twórcy Saturday Night Live podzielili się bowiem planami na przyszłość, wśród których pojawił się odcinek, którego gospodarzem będzie właśnie Eddie Murphy. Premiera epizodu odbędzie się 21 grudnia.

Eddie Murphy powraca do SNL po ponad 30 latach

Murphy pracował jako członek obsady w SNL od 1980 do 1984 roku. W trakcie tych kilku lat stał się najpopularniejszym i najbardziej lubianym aktorem występującym w programie. Jego debiut w roli gospodarza odbył się w 1982 roku, kiedy to Nick Nolte zachorował i nie był w stanie prowadzić programu. W trakcie kilkudziesięciu lat od jego odejścia z SNL, aktor pojawił się w Rockefeller Center tylko raz - w 2015 roku podczas 40. rocznicy programu.  

Przeczytaj także

Oto oficjalne potwierdzenie od samego "Saturday Night Live":

Nowy, 45. sezon "Saturday Night Live" rozpocznie się 28 września 2019 roku. Jego gospodarzem będzie Woody Harrelson, a gościnnie wystąpi w nim gwiazda muzyczna Billie Eilish. Tydzień później zobaczymy w roli gospodyni aktorkę Phoebe Waller-Bridge, a Taylor Swift będzie śpiewała. David Harbour poprowadzi SNL 12 października 2019 roku, gościem muzycznym będzie Camila Cabello. Ostatnią potwierdzoną gospodyni jest Kristen Stewart, która pojawi się na ekranach 2 listopada.

Zobacz także: "Książę w Nowym Jorku" powróci po 30 latach. Eddie Murphy wystąpi w sequelu komedii

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.