Eddie Murphy powraca w nowym filmie Netfliksa "Dolemite Is My Name"

13.08.2019 14:40
Eddie Murphy|undefined Fot. . shutterstock.com

Eddie Murphy, słynny komik i aktor, powraca w najnowszym filmie Netfliksa. O czym opowie "Dolemite Is My Name" i kiedy odbędzie się premiera?

Eddie Murphy uważany jest za jednego z najbardziej dochodowych aktorów w historii kina. Zdobył rozgłos dzięki występom w "Saturday Live Night". Na dużym ekranie zadebiutował w 1982 roku u boku Nicka Nolte w "48 godzinach. Później wystąpił w filmie "Gliniarz w Beverly Hills" jako Axel Foley. Eddie Murphy jest również komikiem i swoją karierę rozpoczynał od występów stan-upowych. W najnowszym filmie "Dolemite Is My Name" aktor wcielił się w rolę jednego z popularniejszych komików.

Eddie Murphy w trailerze "Dolemite Is My Name"

Rudy Ray Moore był popularnym komikiem, aktorem, a także muzykiem. Najbardziej znany był pod pseudonimem Dolemite. W czerwcu 2018 roku ogłoszono, że Craig Bewer będzie odpowiedzialny za reżyserię filmu, który przedstawi historię artysty. Scenariusz stworzyli Larry Kraszewski i Scott Alexander. Wtedy okazało się również, że w główną rolę wcieli się właśnie Eddie Murphy. Zdjęcia do najnowszej produkcji rozpoczęły się w 2018 roku. W sierpniu 2019 roku do sieci trafił pierwszy trailer filmu "Dolemite Is My Name": 

Przeczytaj także

Premiera najnowszej produkcji ma się odbyć jesienią na Netfliksie. W filmie wystąpią również Wesley Snipes, Craig Robinson, Mike Epps, Titus Burgess oraz Da'Vine Joy Randolph. To nie jedyny film, którego premiery nie mogą się doczekać fani Eddiego Murphy'ego. Niedawno ogłoszono, że już niedługo ruszą zdjęcia do drugiej części filmu "Książe w Nowym Jorku".

Zobacz także: Top 10: aktorzy, którzy grali kilka ról w tym samym filmie

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.