Edward Norton dołączył do Bautisty i Craiga w "Na noże 2" Riana Johnsona. Szykuje się świetna obsada

12.05.2021 10:10
Edward Norton dołączył do Bautisty i Craiga w "Na noże 2" Riana Johnsona. Szykuje się świetna obsada Fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Edward Norton, Dave Bautista i Daniel Craig wystąpią razem w filmie "Na noże 2". Szykuje się kawał obsady!

Edward Norton dołączył do obsady Na noże 2

Jak podaje Deadline, Rian Johnson wybrał kolejną gwiazdę do obsady swojego nadchodzącego filmu - tym razem do ekipy dołączył Edward Norton. Wieść pojawiła się dzień po tym, gdy poinformowano o tym, że do obsady dołączył Dave Bautista. Główną rolę zagra ponownie Daniel Craig, który wcieli się w Benoita Blanca. Rian Johnson wyreżyseruje i napisze scenariusz.

Polecamy

Pod koniec marca 2021 roku dowiedzieliśmy się, że Netflix wykupił prawa do dwóch nadchodzących odsłon serii w umowie, która opiewała na około 400 milionów dolarów. 

Na razie nie znamy szczegółów fabuły "Na noże 2" - wiemy jedynie, że Craig powróci do swojej roli i będzie próbował rozwiązać kolejną zagadkę, w którą zamieszana jest ogromna lista podejrzanych. Strzelamy, że Dave Bautista i Edward Norton będą jednymi z tych podejrzanych. Zdjęcia do filmu mają ruszyć już latem 2021 roku w Grecji, co oznacza, że niedługo powinniśmy poznać całą obsadę "Na noże 2". 

Polecamy

Norton to oczywiście legendarny aktor, który ma na koncie kilka nominacji do Oscarów i wystąpił w takich filmach, jak "Grand Budapest Hotel", czy "Birdman" (za obydwie role dostał nominację). Aktor ma wystąpić we "Francuskim kurierze" Wesa Andersona, który zadebiutuje w kinach latem 2021 roku.

Na razie data premiery "Na noże 2" jest nieznana. Wiemy, że film zadebiutuje na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.