Elisabeth Moss zagra u boku Michaela Fassbendera w filmie Taiki Waititiego

11.10.2019 14:08
Foto: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News|undefined Fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Gwiazda "Opowieści podręcznej" wystąpi w filmie Taiki Waititiego. O czym opowie produkcja?

Elisabeth Moss dołączyła do obsady nowego filmu Taiki Waititiego. Gwiazda "Opowieści podręcznej" zagra u boku Michaela Fassbendera. Co wiemy o produkcji?

Elisabeth Moss u boku Michaela Fassbendera w filmie Taiki Waititiego

Najnowszy film Taiki Waititiego opowie historię, którą przedstawili Mike Brett i Steve Jamison w dokumencie "Next Goal Wins". Jest to opowieść o holenderskim trenerze Thomasie Rongenie, który usiłuje przekształcić członków amatorskiej samoańskiej drużyny piłkarskiej w prawdziwych profesjonalistów. Pod jego wodzą, drużyna odnotowała pierwsze zwycięstwo w historii i awansowała na 173 miejsce w rankingu FIFA. Szczegóły związane z postacią, w którą wcieli się Moss nie są na obecną chwilę znane.

Przeczytaj także

Taika Waititi odpowie zarówno za reżyserię filmu, jak i scenariusz. Obraz powstanie dla studia Fox Searchlight, produkcją zajmie się zaś firma Imaginarium Productions, należąca do Andy'ego Serkisa. Prace nad filmem wystartują 18 października tego roku.

Zobacz też: "Birds of Prey" - Ewan McGregor twierdzi, że film będzie feministyczny i celujący w mizoginów

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.